Dívka, která přežila

Dívka, která přežila https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510283/bmid_divka-ktera-prezila-3v1-510283.png 3 50 11

Jednou unikla o vlásek. Dokáže to znovu? Když bylo Kaře McIntyreové sedm let, přežila vražedné běsnění, které ji připravilo o rodinu. Po dvaceti letech jí minulost vtrhne zpátky do života. Její bratr, který byl za masakr odsouzen, je totiž předčasně propuštěn z vězení. Kara se začíná hroutit a po vraždě dalšího blízkého člověka v ní sílí přesvědčení, že cílem je i ona sama. Jednou vyvázla. Dokáže uniknout i teď? Kolikrát ještě může být dívkou, která přežila?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Girl Who Survived , 2022

essene
10.03.2024 5 z 5

Dobrá jízda.Moc se mi líbila.Stále držela v napětí a nutila číst dál a dál-nepředvídatelné

KarolinaFifth
01.12.2023 4 z 5

Zdálo se mi to tak akorát dlouhé, tak akorát upovídané postavy, tak akorát uvěřitelná zápletka. Celá kniha je tak akorát.

Zuzulinka
27.11.2023 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Napínavé a nepředvídatelné.

Monike
08.10.2023 4 z 5

Za mě přečtená jedním dechem a vraha jsem neodhalila :-/

Aligi
02.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Lisa opět nezklamala. Přečteno jedním dechem, i když místy se opakuje dokola jedna a tatáž událost. Mně to ale nevadilo. Konec si myslím, že mohl být podán trochu jinak, aspoň aby detektivové věděli, co a jak vlastně bylo. Dost mě mrzelo rozuzlení s Marlie, ale jinak happy end, takže za mě fajn knížka.

anovy64
25.09.2023 4 z 5

Dříve Lisa psala poutavější a napínavější knihy. Souhlasím, že tato kniha je zbytečně natahovaná opakováním toho, co se kdysi stalo a chybí jí napětí.

Holly.W
05.09.2023 2 z 5

Před pár lety jsem detektivky od Lisy Jackson milovala. Potom mi ale začalo připadat, že jsou všechny její knihy na jedno brdo a o ničem.
V knihovně jsem nedávno narazila na Dívku, která přežila a řekla, jsem si, že zkusím, jestli je nějaká změna. Změna k horšímu bohužel.
Začalo to naprosto nesympatickou, psychicky labilní hlaní hrdinkou, která pije jak duha a není schopna se vyrovnat se svou minulostí.
Co mi šíleně lezlo na nervy bylo neustálé opakování té strašné události, která se stala před dvaceti lety. A když říkám neustále opakování, tak je to snad na každé druhé straně. To mi čtení dost otravovalo. Kniha mohla mít klidně o 200 stran míň, kdyby si tohle autorka odpustila.
Dva detektivové, kteří se rádoby snaží vést nějaké vyšetřování byli lehkce k smíchu.
Celkově to bylo nemastné, neslané, nenapínavé, prostě o ničem. Vyústění divné, vrah zvláštní, motiv ještě zvláštnější.
A to by nebyla Lisa Jackson, aby tam nezamotala nějaký ten milostný příběh.
Dojem z knihy a četby velice špatný. Po dalším díle z pery Lisy Jackson nesáhnu zase hodně dlouho.

Atara16
26.08.2023 3 z 5

Až ke konci se mi povedlo se pořádně začíst.

holkazaknihou
12.08.2023 4 z 5

Po delsi dobe dobry detektivko-thriller.. Ma vsechno, co od tohoto zanru vyzaduji. Neni to sice top strop, ale celou dobu me bavila a to si cennim.

mikika
07.08.2023 3 z 5

standardní thriller, který ale má sílu přesvědčit vás, že i Vánoce můžou být pořádně zneklidňující, zvlášť když hraje Tichá noc...

Katulinka69
30.03.2023 3 z 5