DivergentCzech

DivergentCzech https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266284/bmid_divergent-czech-Kop-266284.jpg 4 104 25

V knížce DivergentCzech najdete světy, v kterých řádí choroby krve, kde je mluvení bráno za přežitek, a když se vám moc rozbuší srdce, třeba z jen radosti, je to taky špatně. Budete číst příběhy o lásce na ten nejpodivnější možný způsob. Křehké, něžné, akční, ale i strašidelné. Budete se bát, ale i vztekat nad hlavními hrdiny jako v každé jiné knize, jen tentokrát bude každé písmenko původní české. Zkrátka a dobře je to soubor těch devíti nejlepších divergentních povídek z naší literární soutěže! Texty, které popisují váš divergentní svět a vyjadřují vaši představu divergence, odlišnosti či čehokoliv jiného, co jste si pod tímhle slovem představili.... celý text

Silencia
18.02.2016 5 z 5

Nemůžu najít jednu horší povídku, než druhou. Všechny jsou svým způsobem skvělé a každá naprosto jedinečná a zajímavá něčím jiným. Opravdu výborný projekt s dokonalým výsledkem.

prochynana
12.02.2016 5 z 5

Výborně vybrané povídky! :-)

Katja31
06.02.2016 5 z 5

Zatím mám přečtené pouze dvě povídky, protože mezitím čtu i jiné knihy. Ale je to tak strašně dokonalé. Výběr slov je úžasný. Jak po stránce gramatické, tak i po stránce stylistycké je to dokonalé. Něktrré ty příběhy(slyšela jsem je převyprávěné) jsou opradu genialně promyšlené. Dokonce u některých mrzí, že je to pouze povídka a nemá to pokračování, protože by to bylo strašně skvělé. Byla bych moc ráda jestli někdo znáte něktérého z autorů a nevíte zdali mají Wattpad a tam třeba povídku delší čí pokračování. A nebo zdali tady autor není sám. Jestli tomu tak je, byla bych velice ráda, kdyby se mi ozval. Za jakoukoli informaci budu moc vděčná :)

P.S. Velice děkuji za pozornost a doufám, že jsem vás svým komentářem neobrala o drahocený čas. S vděčností a vřelým pozdravem Kitsune :*

kalinkacz
14.01.2016 4 z 5

Je až neuvěřitelné, co dokáží neznámí a přesto neskutečně talentovaní (obyčejní) lidé vytvořit pro "pouhou" soutěž... Vynikající soubor povídek, které vás chytnou takovým způsobem, že i když jste dočetli jednu, tak musíte číst dál... Skvělá práce!!!!

vterinka
28.12.2015 5 z 5

Byl skvělý nápad uspořádat tuto soutěž a vytvořit knihu z vybraných povídek. Kniha je perfektní. Četla jsem ji jedním dechem. Příběhy jsou velmi nápadité. Chválím. :-)