Mačací gén: Reštart

Mačací gén: Reštart

Katie Collinsová, pre ktorú nie je nijaký múr privysoký a nijaká noc príliš tmavá, opúšťa svoj domov na ostrove St. Jeremy, aby ochránila seba a svoje tajomstvo. Sama, so zmeneným menom, začína nový život v New Yorku. Komu však môže dôverovať? Skutočne sa striasla svojich prenasledovateľov? Voľné pokračovanie úspešného románu Mačací gén prináša dramaticky a citlivo vyrozprávaný príbeh, napínavý až do konca....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/278463/macaci-gen-restart-KWI-278463.PNG 4.2174

Dívčí tajemství (4.)

Leonie Lion (2008)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Marika56

Prosím, navazují všechny díly na sebe? V každé knize je jiná hrdinka. Děkuji

SknihouVrukách

Táto kniha je pokračovaním knihy Mačacie dievča, takže som myslela, že kniha bude takej istej kvality. Ale ona bola lepšia. Začiatok nebol, taký pomalý ako v prvej knihe. Tu to všetko frčalo od začiatku. Postavy mi v knihe boli viac sympatické ako v Mačacom dievčati. Páčilo sa mi, že koniec knihy bol napínavý a to ako autor vyriešil hlavnú zápletku. Kniha sa mi dobre čítala, takže jej nemám čo vytknúť. 4,5*/5*

hana6084
16.09.2017

Moc hezky se to četlo, nečetla jsem předchozí díl, ale vůbec to nevadilo, možná naopak. Pár situací mi přišlo trochu nedotažených, ale jinak super kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.

Věrka256
26.07.2017

Tuhle knížku jsem četla už dřív a radši na ni zapomněla. Tenhle díl se mi ani za nic nelíbil. Čekala jsem o dost víc. Tohle jsem ani nedočetla

Calla2002
14.07.2017

Páni....opravdu jsem nečekala že by šla do televize to mě dost překvapilo.
Jsem strašně ráda jak to skončilo.
Nádherná a čtivá kniha rozhodně lepší než 1 díl
Doporučuji přečíst

Vikos
04.06.2017

Byla jsem naštvaná, že není třetí díl, protože tuhle sérii knih i toho autora zbožňuju.. :D

Tofinka
18.02.2017

Podle mě mnohem lepší než první díl...

MotorkaN
11.12.2016

Skvělé pokračování Kočičí holky

ellypusik
08.07.2015

Podle mě tato kniha byla asi od T. breziny, nejpovedenější. Většina jeho detektivek jsou podle mě okopírované a bez obr. mají asi 60 str... a jinak knihy jako je např. tato série, jsou vcelku dobré, ale připadá mi, že se v nich občas spisovatel hodně motá.. možná by měl raději zůstat u těch dětských detektivek.. Každopádně tato kniha přes všechny její mínusy, si vysloužila můj obdiv a 4 hvězdičky za napínavost a občasnou humornost.

Barat
03.06.2015

Podle mě kniha pro každého. Jednoduchý děj, který vyvrací snad úplně vše, na čem byla postavena jednička, sympatické postavy, se kterými si autor opravdu pohrál, napínavá atmosféra a přenádherný styl psaní - tohle vše by měla mít nadprůměrná kniha, jakou je Kočičí holka. Navíc se tahle série knih velmi dobře a rychle čte, což je další +. Rozhodně je tento díl lepší než jednička, a to už je co říct. Thomas nastavil laťku hodně vysoko, a to se mu vyplatilo. Prostě oddychové čtení. Jedním slovem krása!

Raven_Black
17.12.2014

Knihu jsme četla dvakrát a určitě si ji přečtu znova :D Děj byl zajímavější než v prvním díle a je to prostě super :D Nechápu kam na ty nápady chodí :) Rozhodně doporučuji (teda až po 2. díle ;))

K.M.
21.08.2014

Oproti předešlému dílu 100% lepší děj byl zajímavější oproti předešlé knize a vůbec všechno bylo takové ..... no prostě lepší!

French.Paris
12.08.2014

Na můj vkus to bylo lepší než první díl. Tohle bylo akčnější,místy i dobrodružnější než díl první. Četba pohodová.

Tinoušek
05.08.2014

Sice ne tak dobré jako první díl, ale i tak vysoký nadprůměr. Opět skvěle napsané, čtivé, originální, plné zvratů, realistické... Jedna z mých "nej" knih, doporučuju! :-)

Roselunda 1928
09.03.2014

No...nic moc se v ní nedělo....ale jako dobré pokračování, navazovalo to na sebe.. tak ty 3,5* se tomu hodí :-)

eletrika03
06.03.2014

Začátek mě trochu udivil, ale pak pokračovala výborně a dobře se četla.

kuceju
02.03.2014

Dobrá oddechová kniha. Dávám 3,5*.

Lika
15.02.2014

Krásná a občas dobrodružná knížka :3

Nemesis Moriko
10.02.2014

moc pěkná kniha, i když si teď některé detaily přesně nevybavuju, už je to pár let co jsem knihu četla:)

Katie15
04.08.2013

oprava : Minga za Karima XD

Katie15
04.08.2013

krásné a napínavé pokračování! I když souhlasím s Kat9, je divné, že Katie hned vyměnila Karima za Minga. Moc se mi ale tyhle dvě knihy lbí a doufám, že třeba Thomas Brezina napíše další díl (což by bylo super) ! :))

Kat9
07.07.2013

Krásné pokračování,pěkný konec.Akorát mi přijde divné,že Katie tak rychle zapomněla na Minga a dala se dohromady s Karimem.Ale jinak skvělá kniha,rozhodně nezklame.

Čarodějka0458
23.08.2012

Užasné a dobrodružné pokračování byla jsem jim nadšená. A samozřejmě úžásný konec :))

rm
18.01.2012

Moc pěkné a napínavé pokračování. Ten konec byl trochu příliš "růžový", ale i tak dávám plný počet!

Selekcaje
24.08.2011

Skvělé pokračévání, skvělý konec. Prostě Happy End:)