Mačací gén: Reštart

Mačací gén: Reštart https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278463/mid_macaci-gen-restart-KWI-278463.PNG 4 227 28

Dívčí tajemství série

< 4. díl

Katie Collinsová, pre ktorú nie je nijaký múr privysoký a nijaká noc príliš tmavá, opúšťa svoj domov na ostrove St. Jeremy, aby ochránila seba a svoje tajomstvo. Sama, so zmeneným menom, začína nový život v New Yorku. Komu však môže dôverovať? Skutočne sa striasla svojich prenasledovateľov? Voľné pokračovanie úspešného románu Mačací gén prináša dramaticky a citlivo vyrozprávaný príbeh, napínavý až do konca.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (SK)

Leonie Lion , 2008

uzivatel83509
19.02.2023 5 z 5

Kdybych byla "náctiletá", asi by se mi kniha líbila více, ale i tak musím dát plný počet hvězdiček...

OvesaCZ
06.05.2021 5 z 5

Tato kniha je pokračování knihy Kočičí holka a je naprosto báječná. Vůbec jsem nečekala, že bude takto luxusní. Hltala jsem každý kousek a určitě bych si ji přečetla znovu. Doporučuji.
(Spoiler)
Vůbec jsem nečekala, že se z lidí, co jí měli chránit vyklubou takový zlí lidé. A zároveň mě vůbec nenapadlo, že opravdu přistoupí na její podmínky a nechají ji být.

Vendula39
28.04.2020 5 z 5

Četla jsem oba díly ze série i když ten první už se moc nepamatuji. Jakmile jsem ale sáhla po pokračování hned jsem si vzpomněla, co se událo v minulém dílu. Trošku mně překvapilo co se vyklubalo z oněch lidí, kteří jí měli celou cestu chránit a neubližovat jí. Kniha mi přišla daleko lepší než první díl, hlavně díky tomu, že se jejíž děj tak moc netáhl. Prvně jsem si myslela, že kniha je jen novším vydáním prvního dílu, ale pravda je mnohem lepší nýbrž je to daleko zajímavější pokračování.

petuzla5591
31.08.2019 5 z 5

Druhý díl o Katie se mi líbil mnohem více než první. Katie je skvělá knižní hrdinka.

SknihouVrukách
09.07.2018 5 z 5

Táto kniha je pokračovaním knihy Mačacie dievča, takže som myslela, že kniha bude takej istej kvality. Ale ona bola lepšia. Začiatok nebol, taký pomalý ako v prvej knihe. Tu to všetko frčalo od začiatku. Postavy mi v knihe boli viac sympatické ako v Mačacom dievčati. Páčilo sa mi, že koniec knihy bol napínavý a to ako autor vyriešil hlavnú zápletku. Kniha sa mi dobre čítala, takže jej nemám čo vytknúť. 4,5*/5*

hanucha
16.09.2017 5 z 5

Moc hezky se to četlo, nečetla jsem předchozí díl, ale vůbec to nevadilo, možná naopak. Pár situací mi přišlo trochu nedotažených, ale jinak super kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.

Věrka256
26.07.2017 2 z 5

Tuhle knížku jsem četla už dřív a radši na ni zapomněla. Tenhle díl se mi ani za nic nelíbil. Čekala jsem o dost víc. Tohle jsem ani nedočetla

Calla2002
14.07.2017 5 z 5

Páni....opravdu jsem nečekala že by šla do televize to mě dost překvapilo.
Jsem strašně ráda jak to skončilo.
Nádherná a čtivá kniha rozhodně lepší než 1 díl
Doporučuji přečíst

Vikos
04.06.2017 5 z 5

Byla jsem naštvaná, že není třetí díl, protože tuhle sérii knih i toho autora zbožňuju.. :D

Tofinka
18.02.2017 5 z 5

Podle mě mnohem lepší než první díl...

MotorkaN
11.12.2016 4 z 5

Skvělé pokračování Kočičí holky

ellypusik
08.07.2015 4 z 5

Podle mě tato kniha byla asi od T. breziny, nejpovedenější. Většina jeho detektivek jsou podle mě okopírované a bez obr. mají asi 60 str... a jinak knihy jako je např. tato série, jsou vcelku dobré, ale připadá mi, že se v nich občas spisovatel hodně motá.. možná by měl raději zůstat u těch dětských detektivek.. Každopádně tato kniha přes všechny její mínusy, si vysloužila můj obdiv a 4 hvězdičky za napínavost a občasnou humornost.

Barat
03.06.2015 5 z 5

Podle mě kniha pro každého. Jednoduchý děj, který vyvrací snad úplně vše, na čem byla postavena jednička, sympatické postavy, se kterými si autor opravdu pohrál, napínavá atmosféra a přenádherný styl psaní - tohle vše by měla mít nadprůměrná kniha, jakou je Kočičí holka. Navíc se tahle série knih velmi dobře a rychle čte, což je další +. Rozhodně je tento díl lepší než jednička, a to už je co říct. Thomas nastavil laťku hodně vysoko, a to se mu vyplatilo. Prostě oddychové čtení. Jedním slovem krása!

Raven_Black
17.12.2014 5 z 5

Knihu jsme četla dvakrát a určitě si ji přečtu znova :D Děj byl zajímavější než v prvním díle a je to prostě super :D Nechápu kam na ty nápady chodí :) Rozhodně doporučuji (teda až po 2. díle ;))

K.M.
21.08.2014 5 z 5

Oproti předešlému dílu 100% lepší děj byl zajímavější oproti předešlé knize a vůbec všechno bylo takové ..... no prostě lepší!

French.Paris
12.08.2014 4 z 5

Na můj vkus to bylo lepší než první díl. Tohle bylo akčnější,místy i dobrodružnější než díl první. Četba pohodová.

Tinoušek
05.08.2014 5 z 5

Sice ne tak dobré jako první díl, ale i tak vysoký nadprůměr. Opět skvěle napsané, čtivé, originální, plné zvratů, realistické... Jedna z mých "nej" knih, doporučuju! :-)

Roselunda 1928
09.03.2014 4 z 5

No...nic moc se v ní nedělo....ale jako dobré pokračování, navazovalo to na sebe.. tak ty 3,5* se tomu hodí :-)

eletrika03
06.03.2014 3 z 5

Začátek mě trochu udivil, ale pak pokračovala výborně a dobře se četla.

kuceju
02.03.2014 3 z 5

Dobrá oddechová kniha. Dávám 3,5*.

pro děti

Thomas Brezina