Jak nacpat věci do tatínka

Jak nacpat věci do tatínka https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408279/bmid_dite-skolkou-povinne-jak-nacpat-vec-dh6-408279.jpg 4 32 6

Dítě školkou povinné série

POZOR! Viki je zpět! Další skvělá nálož vtipných a roztomilých příhod, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě se chystá do školy. Okouzlující a bezprostřední kousky pětileté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor běžných situací a vystihnout každodenní zážitky tak, až máte pocit, že v tom nejste sami! Rozverné příběhy si získaly statisíce příznivců a ti se shodují v jediném: Při čtení nejezte ani nepijte! A pokud vaše dítě spí, zamkněte se s knihou za čtvery polstrované dveře.... celý text

Atara16
13.04.2024 3 z 5

Prvni kniha po ktere jsem v knihovne sahla, obcas jsem se zasmala, obcas nuda.

katka_dv
03.10.2020 3 z 5

Jako předchozí díly - oddechovka vhodná vlaku, na dovolenou nebo na uklidnění, že vaše dítě není jediné, kdo umí připravit svým rodičům perné chvilky. Nicméně doporučuji nečíst ihned po předchozích dílech, ale dát si chvíli pauzu ... Tu jsem si bohužel nedala a měla jsem tak dojem, že čtu neustále podobné příběhy. Mě osobně bavily příhody malé Viki, ale - v knize několikrát opakované - tatínkovo "vtipné" veršování už ne.

knihovniceS
09.01.2020 2 z 5

Všechny díly jsou úsměvné, ani tento nezklamal. Jako oddechovku doporučuji dávkovat a od srdce zasmát.

lucie2371
20.11.2019 5 z 5

Tak tenhle díl se povedl! Ne jednou jsem se u něj zasmála. Příjemné oddechové čtení.

Dany58
28.07.2019 5 z 5

Jako obvykle bezva čtení. Četla jsem to na dovolené v autobuse a ve vlaku. Občas se na mě spolucestující divně dívali, když jsem vyprskla smíchy. Ale co. Smích prodlužuje život.

ladyfromskye
14.07.2019 5 z 5

Já Viki prostě miluju! Jakmile se mi vkradou do domu chmury, hned sahám po některé z knih.