Humorné příhody očima odvážného otce

Humorné příhody očima odvážného otce https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270123/bmid_dite-skolkou-povinne-w5A-270123.jpg 3 245 66

Dítě školkou povinné série

Jedinečné, často neuvěřitelné, ale i běžné příhody, které prožívají všichni dospělí, jejichž dítě začalo chodit do školky. Rozpustilé příběhy tříleté Viky jsou podané autorem, který má dar vidět humor všedních situací a vystihnout každodenní zážitky tak, až vám dají pocit, že v tom nejste sami!

cherry_kiss
17.02.2016 5 z 5

Dostala jsem ji k valentýnu od přítele. Oba jsme četli všechny e-knihy, tuto knihu mám v papírové verzi. I když většinu příběhů znám již z Facebooku, opět při čtení Swarowského jsem se rozesmála v metru. Opět musím dám 5 hvězdiček.

chlo0opek
09.01.2016 4 z 5

Ze začátku byla kniha mnohem vtipnější než ke konci. To jsem se smál mnohem více. Ke konci už mi přišlo, že způsob chování malé Viki je stále stejný a lehko předvídatelný a tím pádem byly i příběhy méně humorné. A navíc mi pak i autorovo podání humoru přišlo tak nějak více vulgárnější, než by se slušelo k této knize, takže jsou z toho nakonec takové lehce slabší 4*.
(Jelikož máme také podobně staré děti, mohu potvrdit, že mnohé příběhy jsou opravdu dle skutečnosti:).

Gold351
28.12.2015 5 z 5

Knihu jsem dostala pod stromeček, ale úryvky jsem znala už z fb. Přečetla jsem ji během jednoho večera, ale měla jsem velký problém - chechtala jsem se nahlas ! Takže, kdo si potřebuje zlepšit náladu a zahnat depku, vřele doporučuji !

Marselle
26.12.2015 5 z 5

Potřebujete zvednout náladu? Nebo se jen pořádně zasmát? Tak si pořiďte tuto knihu, opravdu za to stojí. :-)

Cheynee
17.12.2015

Knížku jsem nečetla, ale příběhy pana Cabicara sleduji na Facebooku a bavím se jimi každý den. Až někdy bude čas, ráda si přečtu i knižní formu :-)

pilipp
17.12.2015 5 z 5

Opravdu skvělá knížka... Doporučuji číst osamotě, jinak na vás budou lidi čučet co že to máte za záchvaty smíchu. Dost často jsem smíchem brečela. Jestli smích prodlužuje život, tak tohle je dobrý lék na dlouhověkost.

humor předškolní výchova rodičovství

M. M. Cabicar (p)
česká, 1972
2015  64%Humorné příhody očima odvážného otce
2014  31%Sundáš mi kalhotky?
2016  71%Jak čůrají nevěsty
2014  30%Kulový plesk
2016  84%Ze života andílků

Kniha Humorné příhody očima odvážného otce je v