Dítě školkou povinné : jak čůrají nevěsty

Další nálož úsměvných a hlavně vtipných příhod s nyní již čtyřletou Viki. S touto knížkou se budete chlámat, řehtat a slzet smíchy. A nepůjde to zastavit. Je dokonce možné, že po přečtení několika kapitol se budete celý den přiblble usmívat a nevěřícně kroutit hlavou...

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291212/dite-skolkou-povinne-jak-curaji-nev-i5x-291212.jpg 3.479

Dítě školkou povinné (2.)

Humor, Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

lucie2371

O trochu slabší než 1. díl, proto dávám 4 hvězdičky.

Ruxandra

Nenáročné, oddechové, místy až absurdní, ale milé :)

Terry.89

Není to úplně špatné, ale zkrátka po zkušenosti s úryvky, které jsem četla na sociální síti, jsem očekávala něco víc. Nějaké to pousmání to u mě vyvolalo, ale to bylo asi tak všechno. Naopak u mé mamky se dostavil hlasitý smích, ktrý v ostatních cestujících vyvola vlnu zvědavých pohledů. Takže nepochybuji, že kniha si jistě své čtenáře najde.

ejwa1937

Nedočetla. Jedna kniha dobrý, dvě už jsou moc. Vtipné určitě, ale ten stále opakující humor, už prostě na druhou knihu nestačí - pro mě tedy ne, ale to je jen můj názor.

VercaV
28.10.2017

Za mě slabší díl než první. Super odpočinková četba, příběhy vtipné, jen některé mám pocit že se opakují.

DariDerek
30.06.2017

O hodně lepší než první díl. Přišlo mi, jako by autor už netlačil na pilu a třeba u slabších příběhů nehonil chybějící komičnost a nechal to tak - což fakt oceňuji :) Více píšu tady: http://darameganknihy.blogspot.cz/2017/06/dite-skolkou-povinne-jak-curaji-nevesty.html

Hakate
26.06.2017

Skvělé oddechové čtení, které pobaví každého se smyslem pro humor. Skvělé čtení na zlepšení nálady.

L-Žany
11.06.2017

U některých historek jsem se opravdu od srdce zasmála. :-D Byť jsou některé historky úžasné a jiné slabší, je to skvělá oddechovka, člověk se opravdu dobře pobaví. :)

Erawan
21.03.2017

Dobré oddychové čtení, opravdu s chutí jsem se zasmála, i když místy jsem musela s rodiči Viki až soucítit... Fakt je, jak píše níže zdazilek, že některé historky jsou poněkud nadsazené, aby byly vtipnější, ale myslím, že se s tím autor vypořádal dobře. Knížka je "značně nevhodná" do autobusu, vlaku a dalších dopravních prostředků :-) ...

zdazilek
06.03.2017

Nějaké historky byly vtipné. jiné mi přišly neuvěřitelné a přibarvené aby vtipné byly. Na čtyřleté dítě myslím až moc přehnané.

zaranda
09.02.2017

Nejraději mám příhody z čekárny ORL. Škoda, že není v čekárně takové kvítko, když tam sedíme x hodin my.

Iwíček
25.01.2017

Naprosto luxusní zábavné počteníčko. Musím říci, že jsem si četbu užila od samého počátku až do samého konce. Malou Viki a její trampoty jsem si naprosto zamilovala.

Nikol117
29.12.2016

Kniha se čte dobře, sem tam jsem se i zasmála. Ale jinak je to docela blbost.

popeluška
15.11.2016

Kniha opět nezklamala.......člověk se u ní nasměje a je mu fajn :-)

limetka2008
05.09.2016odpad!

Příšerná blbovina, křečovitý pokus o humor a ty "vtipné" hlášky bych chtěla vidět, které dítě by je takto prohlásilo - viz kapitola "Zdravení a pozdravy" - Perun s tebou! a Zduř cype! - to není slovník čtyřleté holčičky, to jen tatínek si myslí, že je spisovatel, ale je to pouze hodně trapný pokus o humor. No a takhle to pokračuje až do konce.

vendy6619
20.07.2016

Humorná knížka :)
Některé části se mi líbili jiné míň, ale já se rozhodně u příběhů malé Viki hodně smála :)
Jedna z těch knížek co jsem ráda, že mám v knihovně :)

Marla
29.05.2016

Panebože, už dlouho jsem při čtení knížky neplakala smíchy a nesmála se opravdu VELICE nahlas...Život jsem si prodloužila minimálně o dvě hodiny! A vzpomínala jsem na vejšplechty mých dětí, když byly malé...Knížka obsahuje čistočistou pravdu!

Marselle
19.04.2016

Viki a její příhody prostě jedou. Pokud si chcete zvednout náladu, nebo si jen přečíst něco humorného, tak tato knížka je správná volba :-)