Dítě se speciálními potřebami

Dítě se speciálními potřebami https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354438/bmid_dite-se-specialnimi-potrebami-sG6-354438.JPG 3 4 2

Kniha je určena rodičům, kteří pečují nebo začínají pečovat o dítě se speciálními potřebami, ale je také vhodná pro učitele a vychovatele takovýchto dětí. Autorka uvádí rady psychologů a dalších odborníků, ale také osobní zkušenosti rodičů děti se zdravotním postižením. Kapitoly z publikace nabízí, jak zvládnout reakce na zprávu o postižení, jak mluvit o nové situaci s dítětem a jeho okolí, jak zvládnout rodinný život a mnoho dalších užitečných rad.... celý text

Psychologie a pedagogika , Zdraví

Vydáno: , Portál

Your Child with Special Needs

Emik87
17.02.2024 3 z 5

Spousta rad pro rodiče a další pečující.

baru_h
30.04.2018 4 z 5

Kniha dává mnoho rad, jak postupovat při péči o postižené dítě - od toho kam se obrátit o pomoc, jak se dozvědět něco o diagnóze od odborníků přes to jak přizpůsobit rodinný život až po to, jak to můžu být s výhledem do budoucna.
Za mě knihu opravdu mohu doporučit rodičům, kteří se ocitli v situaci, kdy mají pečovat o postižené dítě, a neví si rady.
Oceňuji také fakt, že publikace je napsaná takovým milým a vlídným jazykem plným pochopení.

speciální pedagogika péče o zdravotně postižené lidé se zdravotním postižením děti se zdravotním postižením

Autorovy knížky

Susan Kerr
anglická
1997  55%Dítě se speciálními potřebami

Kniha Dítě se speciálními potřebami je v