Dítě na objednávku

Ženský román irské autorky líčí převratnou změnu v životě třicetileté, nešťastně provdané irské farmářky. Hrdinka si jako jediné zpestření jednotvárného života na farmě dopřává sledování amerických televizních seriálů a zvláště obdivuje jednoho z krásných představitelů. Když dostane pozvání od své starší sestry, která je scénaristkou v Hollywoodu a se zmíněným hercem žije, neváhá a odjíždí. Její sestra, která si přeje dítě, hrdinku přemluví k náhradnímu mateřství, při kterém má být otcem právě ženin zbožňovaný idol. Situaci ale drasticky zkomplikuje sestřina náhodná smrt, která dá událostem spád, hrdince otevře oči a udělá jasno i ve spletitých vztazích protagonistů. Lehká oddechová četba, ale psaná vkusně a s nezbytným nadhledem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/91_/91437/dite-na-objednavku-91437.jpg 4.58
Vydáno:, BB art

Maddy goes to Hollywood

Kniha Dítě na objednávku

LucyA7
11.07.2017

Oddechová knížka na prázdniny. Nekončí přeslazeným happyendem, to bylo sympatické a bližší realitě, jinak je to myslím dost neskutečný příběh.

Lucka385
16.07.2013

Knihu mám velice ráda, žádné drasťárny a přesto je kniha napínavá a má velice zajímavý příběh.

Autor knihy

Maurren Martell