Svět podle Kuby

Svět podle Kuby https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388262/bmid_svet-podle-kuby-8Jd-388262.jpg 4 8 3

Dítě jménem Kuba série

2. díl

Tereza je blogerka, charitativně činná žena, PR manažerka, autorka téhle knihy, ale především svobodná maminka malého Kuby. Kuba je malá neřízená střela, milovník sopek a vody, „fňukna, vžtekna, blekna, ložčáplík, škodič a pjudič“, ale především super parťák svojí maminky. Začtěte se do jejich příběhů plných cestování, všetečných otázek, ale hlavně legrace, která doslova nezná hranic. Volné pokračování knihy Dítě jménem Kuba vám vykouzlí na rtech úsměv a ukáže vám, že s dítětem život rozhodně nekončí.... celý text

markoj05
23.04.2019 5 z 5

Supr cteni, vzala sem si sebou na ogtt test a nezklamala me :-)

Aveli
11.04.2019 5 z 5

Za mě skvělá oddechovka, u které se neskutečně zasmějete. Doporučuji po ní sáhnout každému, kdo chce nenáročné, ale zábavné čtení, které dává smysl. Autorka je skvělá žena, a svého syna vychovává úžasně.

Kingomolka
20.12.2018 4 z 5

Tato kniha je super. Ráda čtu celkově blogy a Dítě jménem Kuba je jeden z můj nejoblíbenějších,tudíž v mojí knihovně nesmí chybět obě knížky. :) Je to až neuvěřitelné jak Kuba rychle roste a jak je šikovný a skvělý.

děti rodina blogy autobiografie

2017  71%Dítě jménem Kuba