Dita P. Dětem

Dita P. Dětem https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423627/dita-p-detemVX4foS-DFA-.png 3 14 6

Vařit pro děti je pro Ditu P. „nejvíc na světě.“ Taky si to užila. Kuchařka Dětem se rodila tři roky. Všechny čtyři roční období. Všechny svátky přírody. Za hromů a blesků, ranní rosy a nočních běsů. A teď je tady pro vás, děti, i pro nás dospělé. Dita do ní vdechla tajemství života. Určitě ho najdete na 365 fotostránkách jako je dnů v roce a nakonec si třeba řeknete: Ještě!... celý text

Kuchařky

Vydáno: , Dita Pecháčková

Címa
17.02.2022 1 z 5

Dnes kuchařka dorazila poštou a kdybych věděla, jak je koncipována, nekoupila bych si ji. Je velmi obsáhlá, má asi 450 stran, ale z toho 365 stran jsou fotky pokrmu a její různé další fotky z přírody, rodina… až pak jsou recepty. Vadí mi, ze u receptu není fotka daného jídla. Recept je na straně 420 a foto na straně 92.. ach jo, po prvních dvou kuchařkach mě to až mrzi… navíc je velká a těžká jak nějaká encyklopedie.

Evina76
28.02.2020 1 z 5

Velké zklamání po předchozích 2 kuchařkách. Příliš velká, těžká, zbytečně moc fotek, špatné hledání receptů, recept je na jiné straně než fotka pokrmu, mrzí mne,že jsem si ji přála jako dárek.

Kristyna18
11.01.2020

Nejkrásnější kuchařka, která není jen kuchařku jakou mám doma, každý den do ní nahlížím. Recepty jsou skvělé????potěší všechny kdo milují přírodu a vaření.

gabriela9668
24.12.2019 4 z 5

Recepty se mi libi, format knihy je takovy megalomansky obrovsky. Nevim jestli ji budu brat do ruky casteji, ale zase fotografie pak lepe vyniknou.

Clara del Valle
24.12.2019 odpad!

Protože mám dvě předchozí kuchařky autorky, byla jsem hodně zvědavá na její další počin. Stačilo prohlédnutí v knihkupectví, výsledkem kterého byl jen nevěřícný údiv. Dílo rozsahu F. L. Věka za osm stovek- přesně 365 stran nějakých fotografií a asi 67 stran receptů... to je neskutečné:-)) Možná by to chtělo příště méně sebestřednosti a více pokory.

Marčullkas
21.12.2019 5 z 5

Nejkrásnější kuchařka jakou mám doma! ♡ jde vidět ohromný kus práce. A ty fotografie jsou kouzelný! . . . ♡

kuchařky kuchařky pro děti

Dita Pecháčková