Hrůza za závojem

BILLII LURCHOVÉ SE PODAŘILO NĚCO NEMOŽNÉHO:

OUTSIDER PADL.

NYNÍ JE VŠAK PRÁZDNOTA NEVYROVNANÁ A V SÁZCE JE OSUD SVĚTA.

Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny – portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy.

Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě trhlinou rozpolceném vedví, a v království, jež se vzpamatovává z občanské války a vládne v něm neklidné příměří.

Jakožto bývalá nájemná vražedkyně, pašeračka a lovkyně lidí má Billie pořádně tuhý kořínek, a je tou jedinou, kdo dokáže věci dát do pořádku – na to však musí konfrontovat vlastní minulost, a výsledky jejích akcí mohou změnit svět.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397838/hruza-za-zavojem-vkk-397838.jpg 32

Dishonored 3.

Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-269-1079-4

Kniha Hrůza za závojem

Highlander

Trošku mě to zklamalo... sice mi to asi přišlo lepší, než s Daudem, líp jsem se s Billie sžil, zápletka zajímavá....
Ale skoro žádné drama, akce... spousta popisných částí... vše šlo moc hladce... takže i když se mi to četlo asi nejlíp z těch dílů, zároveň je to i nejslabší.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Adam Christopher
novozélandská, 1978

Kniha Hrůza za závojem je v

dalších seznamech1x