Diplomovaní hrdinové - Kniha 1.

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tempest je čerstvým absolventem hrdinské univerzity a začíná se potýkat s hledáním svého prvního zaměstnání. V cestě mu však stojí nařízení, přílišná očekávání a v neposlední řadě i osud. Má však své ideály a nenechá se tak lehce zastrašit neúspěchem. Shoda náhod mu navíc přivane do cesty vynikající dvojici společníků. Sáru a Eagla. Tato roztodivná trojice neohrožených hrdinů se vydává na strastiplnou cestu pracovních povinností ve fantastickém světě, který jako by z oka vypadl tomu našemu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288087/diplomovani-hrdinove-kniha-1-E4d-288087.PNG 46
Série

Diplomovaní hrdinové 1.

Žánr
Humor, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Zanir
Orig. název

Licensed Heroes Volume 1

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Diplomovaní hrdinové - Kniha 1.

Přidat komentář
hippiesak
04.06.2019

Já se bavil :) rychlé a krátké stripy, které na sebe většinou navazují :) líbí se mi propojení našeho a jejich světa :) původně jsem si myslel, že to bude nějaký historický manga komiks, ale fakt není, fakt ne :D Za mě palec nahoru. Líbilo, bavilo a doporučuji :)

Tatsume
27.05.2016

Téměř všemi lapáliemi, které prožívá hlavní hrdina, jsem si během několika posledních měsíců prošla také., a tak jsem knihu četla s hořko-sladkým pocitem porozumění, a zároveň se u ní smála jako šílená. A pak, že hrdinové to mají jednoduché. Doporučuji.


martinstefko
09.05.2016

Nakladatelství Zanir mě příjemně překvapilo a jsem zvědavý na další kousky, které vydá. Vzhledem k tomu, že jsem podobné stripy do té doby nemusel, musel jsem názor změnit. Yonkoma může fungovat.