Dinosauři

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato bohatě ilustrovaná encyklopedie dinosaurů je zdrojem informací nejen o této skupině živočichů obývajících souši, ale i o dalších druhohorních plazech, tehdy hojně rozšířených ve vodě i ve vzduchu, jejichž svět jako by náhle zanikl před 65 milióny let. Snahou autorů je nejen čtenáři tyto tvory popisem i obrazem přiblížit, ale též vypravit se za nimi s paleontology i dobrodruhy z řad sběratelů do odlehlých končin různých kontinentů. Jejich nejnovější poznatky najdete právě v této knize....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101672/dinosauri-101672.jpg 4.510
Žánr
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Svojtka & Co
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Dinosauři

Přidat komentář
Miss Utahraptor
13.01.2013

Nic než zklamání. Knihu jsem měla půjčenou od kamaráda a jen jsem ji prolistovala. Stačilo to na to, abych zjistila, že jde o ÚPLNĚ stejný titul jako "Dinosauři: malá ilustrovaná školní encyklopedie" ve větším vydání- písmo, obrázky, formát celkově. Natáhněte "D:miše", změňte název a titulní obrázek a máte tohle. Jediné štěstí, že mi ji nikdo nekoupil třeba k Vánocům- měla bych dvakrát to samé a ještě v nepraktičtějším formátu.

Jack Bauer
27.12.2011

Po tehdejším pobláznění Jurským parkem jsem koupil tuhle skvělou bohatě ilustrovanou encyklopedii. Dinosaury jsem byl posedlý už od mládí.


Doporučujeme

Tajný život stromů - Výpravná verze
Tajný život stromů - Výpravná verze
Walden aneb Život v lesích
Walden aneb Život v lesích
Příběh lvice Elsy
Příběh lvice Elsy
Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebe
Moudrost vlků: Jak myslí, jak vnímají a pečují o sebe