Operace Exodus

Operace Exodus https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39458/mid_operace-exodus-eKW-39458.jpg 4 14 1

Dinoland série

Las Vegas doby křídové vypadalo jako scéna z morbidního snu nějakého šílence. Nikdy předtím si Littlecloud jasněji neuvědomil, v jak hrozném stavu se město nachází. Chátralo a rozpadalo se přímo před očima. Apač pátral po dětech, které se ztratily už dopoledne a stále nebyly k nalezení. A pátrání ho zavedlo i do blízkosti kdysi honosného Las Vegas Strips, tonoucího dnes v troskách. Bylo to necelou míli od osady, kterou si vybudovali lidé až tady v pravěku. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Operation Exodus

slawa.cap
23.09.2020 5 z 5

Nějak jsem neměl čas ani náladu číst, tak mi těch pár stránek trvalo neuvěřitelně dlouho. Ale minimálně od druhé poloviny je to strhující počtení, která čtenáře napíná až k prasknutí. Ze současného záporáka se stává čím dál větší hajzl a jsem zvědavý, kam až tohle může zajít. Aby to nestačilo, ani v pravěku od jeho plánu nemají klid a když už to vypadá, že se všechno v dobré obrátí, stanou se ještě horší věci.
Jak už jsem psal, Weinland umí navodit opravdu hutnou atmosféru a moc by mně zajímalo, co by zvládl na více stránkách.
Abych je nechválil, opět je tu několik do očí bijcích chyb, ale překladatel si konečně po asi 700 stranách přestal plést pistole a pušky.
Rozhodně jsem zvědavý na závěrečný díl a jak se autor popere s tím co si nadrobil.

dinosauři

Manfred Weinland