Komando sebevrahů

Komando sebevrahů obálka knihy
Mé hodnocení:

Las Vegas, doba křídová. Začalo to za ranních červánků, když slunce vystoupilo nad vrcholky pravěkého pralesa, který obklopoval město ze všech stran jako zelený, dýmící přelud. I po dvou létech byla divočina pralesa stále ještě čímsi neznámým, co se pouhými slovy nedalo ani zdaleka popsat. Rostliny zde nebyly pouhými rostlinami, ale mohly se ve zlomcích vteřiny proměnit ve žravé příšery, které měly neukojitelný hlad na jakékoliv teplokrevné živočichy. Tak jako oblak, který nebyl oblakem a blížil se toho rána k městu a k jeho obyvatelům s příšernou cílevědomostí. Zkáza dorazila dychtivě a lačně do Las Vegas. Přiblížila se ze vzduchu. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39703/komando-sebevrahu-Ula-39703.jpg 4.215

Dinoland 9.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Das Selbstmord-Kommando

Kniha Komando sebevrahů

slawa.cap
11.09.2020

Přesně jak píše yaoiyuri, od kdy jsou židé křesťani? Vždyť to šlo napsat srozumitelněji a jako mnohem menší prasárna, ale on pan Sychra bude asi na překlady odborník, i když teď se to machruje u rodokapsů a skoro 30 let po vydání.
Co se týče příběhu, pořád si mně dokáže udržet a pořád nemám chuť přestávat se čtením. Tato "trilogie" byla zatím asi nejlepší a doufám, že jí bude stačit i zbytek série.
Vyřešení linky mezi Naďou a Alanem jsem teda čekal trochu jinak a děj kolem vakcíny autor taky trochu bojkotoval a pak vyřešil úplně jinak. Celkově si oslím můstkem pomohl k vyřešení nejpalčivějších problémů, ale kdyby to měl všechno napsat, bylo by to ještě na jeden díl.

yaoiyuri
08.09.2017

„Rabín (...) nikdo kromě toho nevěděl, jestli je opravdu rabínem. Jeho výrazy i názory občas vedly k pochybnostem, zda je skutečně křesťanem.“ Dafuq did I just read?