Víš, že tě potřebuju?

Víš, že tě potřebuju? https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359631/bmid_vis-ze-te-potrebuju-nE4-359631.png 4 736 145

DIMILY série

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Need You? , 2015

Mark2000
22.06.2019 5 z 5

Oddychové čtení na léto

Knihomolka10942
19.06.2019 2 z 5

Na začátku to vypadalo celkem slibně, ale postupem času to šlo do kopru... Děj se táhne, dlouhou dobu se tam nic neděje a když už, tak je to strašné klišé.

OBSAHUJE SPOILERY!
Naprosto nechápu, proč tedy Eden chodila s Deanem, když byla stále tak strašně zamilovaná do Tylera. Tylerovi nadává, že hledá po jejich rozchodu rozptýlení v trávě a přitom ona dělá to samé, jen má to rozptýlení díky Deanovi... Pak ještě Deana podvádí s Tylerem a jako primadona není schopná se rozhodnout, s kým vlastně chce chodit... Podle mě není Eden dobrý člověk! Nesmím také zapomenout podotknout, že celý děj je jako na houpačce - jednou jsou s Tylerem spolu, pak si to jeden rozmyslí a rozjedou se, pak zase jeden z nich přileze a takhle je to až dokonce a pokračování v dalším dílu! Dobrá, jediné co bylo trošku zajímavé bylo, jak Tiffani vydíral a Eden, ať je dá s Tylerem zase dohromady. Ale upřímě, existuje ve skutečnosti někdo tak najivní jako je Tiff, aby si tohle myslel?
KONEC SPOILERŮ!

Pro mě byla knížka tak trochu zklamáním, doufala sem v trochu větší akci. Každopádně další díl číst nebudu...

hrabalikoval
18.06.2019 3 z 5

Musí uznat že mi přijde že tento druhý díl byl malinko lepší jako ten první. Možná to je tím že miluju NYC a tomu trošku napomohlo. Kazmdopádně to mělo trošku víc “promyšlenejší” děj jako jednička. Konec navodil na další díl víc než první knížka na dvojk.

nai.ivka
17.06.2019 1 z 5

Horší než první knížka. Kolikrát se oba koušou do dolního rtu, protáčejí oči ... to že mají být už dospělí lidé? Vzdávám to ve 22 kapitole, přeskakuju na konec, který je totálně zmatlaný a k čemu? Nemám chuť zjišťovat, kterými románky se autorka ještě inspirovala. Málokterá oddychovka mě tak štvala.
Když čtu, běží mi film v hlavě, takže tohle opravdu bylo k nesnesení pitomoučké.

genikuxik
11.06.2019 3 z 5

O něco lepší než předchozí díl, akorát jsem si tak 3/4 knihy říkala, jaká je Eden kráva...

kalinka99
20.05.2019 5 z 5

Řekla bych, že tenhle díl byl mnohem lepší. Celou dobu jim fandím, ale stále jim to něco kazí. Tyler mě překvapil na konci svým rozhodnutím a to mě hned nutí pokračovat v dalším příběhu. Doufám ve stejnou čtivost jako u předchozích knížek.

Carol96
15.05.2019 4 z 5

Podle mého je tento díl mnohem lepší než první díl. Opravdu se autorce toto pokračování povedlo, protože mě neskutečný způsobem emocionálně rozložil...brečela jsem, byla jsem naštvaná, nechápala jsem některé situace atd.. Autorčin styl psaní je velmi čtivý a jednoduchý. Díky tomu se kniha čte opravdu rychle.

I když ještě nemám dočtený poslední díl, tak i tak tuto sérii mohu opravdu moc doporučit. Je to super oddechové čtení a na léto přímo dělané.

Hodnocení: 4*/5*

katka-kacav3318
07.05.2019

Tenhle díl mě bavil o něco víc než ten první, ale to nemění nic na tom, že se to nehodí na nic jinýho než na zahnání nudy.

maca1245
28.04.2019 5 z 5

Hodně se setkávám s názorem, že takto vztah mezi dvěma lidmi nevypadá. Prosím Vás! Pomalu ve všech knihách jsou vztahy, které se ve skutečném životě nestanou. Pro mě druhý díl byl super, odsýpalo to i když v některých chvílích bych Eden nejraději jednu vlepil. Avšak oproti jedničce lepší.

petit-a.nge
28.04.2019 5 z 5

Na druhý díl jsem se velmi těšila a jsem nadšená, ač už dávno nemám náct...přečetla jsem ji jedním dechem

wotana
20.04.2019 2 z 5

Stejně jako u prvního dílu, chvílemi dost nudné a zdlouhavé, ale stejně vás to nutí dočíst až do konce.

Schalli
17.04.2019 2 z 5

Jako u prvního dílu. Zdlouhavé, nudné.

markulka
14.04.2019 4 z 5

Perfektní pokračování prvního dílu. Po přečtení knihy jsem si slíbila, že se prostě musím podívat do New Yorku. Osobně nevidím lásku nevlastních sourozenců (které nepoutá žádné krevní pouto) jako nějaký problém, možná proto mi celá zápletka přijde trošku přitažená za vlasy. Občas mě dohánělo k šílenství chování Eden, která už si snad konečně uvědomila, co vlastně chce. Konec tohoto dílu mě doopravdy naštval...takže honem honem pro další díl, protože nutně potřebuju vědět, jak to dopadne!

Damonka12
14.03.2019 5 z 5

Tenhle díl naprosto miluji, je v něm tolik emocí a zároveň i zajímavých scén. Díky této knize jsem se konečně i trochu seznámila s New Yorkem a chci ho vidět ještě víc. A Eden a Tyler panebože jedna z nejlepších romantických linek, co jsem kdy četla. A ten konec. Tohle jsem opravdu nečekala. Je to taková klasika, ale určitě za to knize neubírám žádné body, byl to skvělý závěr po kterém jsem chtěla hned další díl.

todilka
01.03.2019 4 z 5

Za mě o něco slabší, než první díl. Dala bych tři hvězdy, ale jedna navíc je za New York, kterému se autorka náležitě věnovala :-) Tentokrát mě hlavní postavy štvaly ještě o něco víc, především tedy Eden, ale na konci ji Tyler dohnal...no co, jako rozptýlení dobré :-)
*čtenářská výzva 2019: Kniha o vašem oblíbeném místě, zemi (New York)

Kamchaa
12.02.2019 2 z 5

Hezké, čtivě ale dost mimo :)

Verunka926
07.02.2019 5 z 5

Tento díl se mi z celé trilogie asi líbil nejvíce, protože mám ráda New York a chtěla bych se tam podívat...

domina
02.02.2019 5 z 5

Na staré kolena čtu knihy pro mládež ????. A líbí se mi.

eva3695
20.01.2019 4 z 5

Druhý díl ze série DIMILY je mnohem lepší, než první. Protože tam jsem byla celkem nejistá, co si o tom myslet. Teď se to však změnilo, a z příběhu o puberťácích, alkoholu a drogách, se vyklubal příjemný příběh dvou zamilovaných mladých lidí, kterým nikdo nepřeje. Oba dva hrozně dospěli a hned se to lépe čte. A prostě i já mám slabost pro Tylera. Jen mě zaskočil ten konec?! Těším se na závěrečný díl, i když malinko tuším, jak by mohl dopadnout.

Mišule_11
02.01.2019 5 z 5

Po prvním dílu jsem se pustila hned do tohoto dalšího a vůbec teda netuším ani po přečtení, co mě na tom tak bavilo, lákalo a bralo, že jsem ještě snad tenhle díl zhltla rychleji než ten první..:) Pokračování příběhu Eden a Tylera mi nedalo chvíli klidu, neustále mě nutil číst jej všude, kde se dalo..
Pro někoho možná naivní příběh s jasným koncem, pro mě celá série, která mě baví a je čtivá, tak že jsem si jí celou oblíbila! :)

New York láska vyrovnání se s minulostí přátelé nevlastní sourozenci

Estelle Maskame
skotská, 1997
2017  75%Víš, že tě miluju?
2018  78%Víš, že tě potřebuju?
2018  81%Víš, že mi chybíš?
2019  81%Vím, že tě chci
2022  73%Někdo jako ty

Kniha Víš, že tě potřebuju? je v

Přečtených1 164x