Víš, že tě potřebuju?

Víš, že tě potřebuju? https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359631/bmid_vis-ze-te-potrebuju-nE4-359631.png 4 735 144

DIMILY série

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Need You? , 2015

KnihomolkaKatka
KnihomolkaKatka
22.06.2020 4 z 5

Trošku vybočuju z řady, když řeknu, že se mi více líbil první díl. Prvnímu dílu bych dala tak 4,5 hvězdičky, tomuhle 4*. Nevím, ale Eden mi přišla, že neví, co chce. Cvíli to jde, ale když se skoro celou knížku rozhoduje, co vlastně chce, začíná to být trochu otřepané. Tyler je zlato a miluju ho. Čtivost se nevytratila. Kdo mi dále v příběhu vadil, byl Snake. Přišel mi protivný a celkově se mi jeho postava nelíbila a moc jsem nepochopila, jakou přesně měl v příběhu úlohu. O určité úloze samozřejmě vím, ale kromě ní mi nepřišel nijak důležitý a otravoval mi zážitek ze čtení.
Tiffani je pořád stejná, vůbec mě nepřekvapila. Abych to nějak pozitivně zakončila, vztahu Tylera s Eden fandím a doufám, že vše dobře dopadne. Už kvůli Tylerovi... :)

lucygreen
lucygreen
06.06.2020 3 z 5

Před rokem jsem četla první díl, který se mi jako letní čtení dost líbil (samozřejmě to musíte brát s nadhledem). Ani mi moc nedělalo problém se znovu do příběhu dostat, ale určitě se mi líbil méně, než první. Nebudu však říkat, že to nebylo čtivé, to bylo a proto tři hvězdičky. Nevím, jestli se někdy dostanu i ke třetímu dílu, ale jestli ano, tak za dlouho. SPOILER celkově mi ta intrika od Tiffani přišla divná a nevím proč se Eden rozhodla že radši ublíží Tylerovi, kterého tak bezhlavě miluje, než aby to Tiffani řekla Deanovi, kterému to, ale měli říct oni sami už dávno. Prostě si to zavařila sama..

ElikaS
ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Druhý díl se mi možná líbil o trošku víc než první. Ocenila jsem vývoj postav, teda hlavně Tylerův.

Luc.i
Luc.i
22.04.2020 4 z 5

Lepší než první díl. Myslím že knížce pomohla i změna prostředí protože New York tam byl popsanej úplně skvěle a ta jeho atmosféra byla z knížky cítit.Postavy jsem si oblíbila o trochu víc, ale celkově se mi dějová linka a chování postav líbilo víc. Konec jsem tak nějak čekala protože jak líp čtenáře nalákat na další díl že?Četlo se to hezky a i když mě knížka chvílemi rozčilovala líbila se mi. Celkově 4*

knihomolka78
knihomolka78
15.04.2020 3 z 5

Fajn, takže Tyler se vzpamatoval, zato Eden, která v prvním díle kritizuje Taylera za jiné vztahy, když má být s ní, teď udělá to samé? A ještě tím ublíží někomu, kdo ji má opravdu rád. Proč s ním tedy byla, když věděla, že pořád chce Taylera a o prázdninách za ním pojede? Potřebovala vyplnit čas, než Taylerovi doběhne doba "uzdravování"?

Zuzanka45
Zuzanka45
02.02.2020 5 z 5

Už se nemůžu dočkat na přečtení 3.dílu. Kniha se čte jedním dechem.

MisakiNezumi
MisakiNezumi
29.01.2020 5 z 5

Druhý díl nezklamal. Bavil mě možná o zrošku víc jak první, ale to procento je velmi malé. Taktéž doporučuji.

tynka65
tynka65
22.01.2020 1 z 5

Bohužel nedotčené. To bylo tak hloupé a naivní. Hlavní hrdince bych dala s chutí pár facek!.. Další díly číst určitě nebudu.

cukrovka
cukrovka
22.12.2019 3 z 5

Musím říct, že mě Eden neskutečně vytáčela. Ač sama chodila s klukem, na Tylera bezdůvodně žárlila. Tyler byl super a jeho rozhodnutí v závěru chápu a myslím že bylo správné.

Ivuska.09
Ivuska.09
30.11.2019 3 z 5

Ale jo, druhý díl byl sice slabší než ten první, ale zase ještě pořád lepší, než třetí. Pokud se vám opravdu líbila jednička, zkuste dvojku. Pokud ne, tak to tato kniha určitě nezachrání.

Jeninas
Jeninas
12.09.2019 2 z 5

Tiffani je považována za prvoplánovou mrchu, ale Eden je ještě horší. Jinak by totiž nechodila zrovna s tím, s kým chodí, Tylerovi přímo pod nosem. Tyler pak evidentně trpí na holky, které mu ubližují, aby měl výmluvu hulit trávu. Ačkoliv se nám autorka snaží namluvit opak, ti dva se za 2 roky odloučení moc daleko neposunuli, a tak jsem se ani nedivila tomu, jak to s nimi zase skoncilo a vlastně to Tylerovi schvaluji.
Trochu to přeháním, ale podle mě není realistické, aby na ni Tyler za těchto okolností tak dlouho čekal. Kdyby se tolik milovali, ve 2. díle by se odehrávalo něco dočista jiného: Eden by s ním začala chodit a určitě by mu neříkala, že je ztracený případ. Pokud je v Americe natolik nepřípustné, aby chodila s nevlastním bratrem, chvíli by jimi okolí opovrhovalo, ale ti dva spolu nevyrůstali, ani nemají společné geny, takže by se s tím takhle na začátku srovnali asi celkem rychle. Tiffani by určitě vyváděla, takže o zápletky by nebyla nouze... Asi by se párkrát rozešli a zase se k sobě vrátili, protože jsou oba celkem impulzivní (Eden je navíc blbá, nemůžu si pomoct). Tomu bych věřila mnohem víc.
Čtu jen, abych věděla, jak to dopadne, takže 2 hvězdy, za víc to nestojí.

Falda
Falda
07.09.2019 4 z 5

Druhý díl byl rovněž fajn. Jen mi přišlo líto Deana.. a Eden se v prvním díle chovala k Tylerovi hrozně, že podvádí Tif a ve druhém díle dělala Eden to samé... To mě trochu vytáčelo.

juni
juni
04.09.2019 5 z 5

Pokračování se mi líbilo, ale první díl byl lepší (odehrával se v LA, město které bych ráda navštívila ;)

13.08.2019 4 z 5

Myslím si, že je to úžasná kniha a že lidé, kteří ji takto špatně hodnotili, nejsou zkrátka romantičtí a představivost jim značně chybí. Tato kniha má všechno, co má mít takový správný dívčí román, který si získal tísíce srdcí mezi nimi i to mé.
V tomto díle už Tayler není ten ,,bad boy", kterého hrál v prvním dílu. Líbí se mi, jak se změnil a o to víc se mi líbí, že se jeho city k Eden nezměnily. Je to zkrátka moje oblíbená knižní série.

4-4,5/5
,,Nevím jaké to je být do někoho zamilovaný. Ale jestli být zamilovaný znamená, myslet na někoho každou vteřinu, každého dne... Jestli být zamilovaný znamená, že se vám změní nálada, kdykoli je ten člověk nablízk... Jestli být zamilovaný znamená, že byste pro toho člověka udělali cokoliv a všechno... Pak jsem do tebe nekonečně zamilovaný." Do těchto slov jsem se bezkonkurenčně zamilovala, a holky? Které z nás by se nepodlomila pod těmito slovy kolená? (Bohužel, myslím, že tyto slova v realitě nejspíš neuslýší ani jedna z milióna.)

PODROBNĚJŠÍ RECENZE U MĚ NA PROFILU TAK SE BĚŽTE PODÍVAT.

Becca_books
Becca_books
26.07.2019 3 z 5

Do "dvojky" jsem se pustila hned v noci po dočtení jedničky neb jsem byla zvědavá, co teda bude. Léto v New Yorku paráda. Tiffany mě štvala už v jedničce, takže tady to jen završila. Mrcha jedna. Eden je vážně naivní blbka no...A ten konec mě rozsekal. Co to jako...? Jdu na trojku a jsem zvědavá kdo z těch dvou bude zase větší idiot :D Každopádně hodnotím velmi kladně. Kniha se četla skvěle.

Pavla79
Pavla79
01.07.2019

Uf... Přečetla jsem první a poslední díl.., ale druhý a třetí nedám. Dočetla jsem zhruba do půlky a nejde to dál. I když jsem neočekávala zázraky, nedalo se. Utahané, jednou tak, onak a stále dokola. Nemyslím si, že si Eden počíná správně a ani to vědět už nechci. Nebudu hodnotit, když jsem nedočetla.

ardeas
ardeas
28.06.2019 1 z 5

Utrpenie, inak to neviem vyjadrit. Vzdala som to tesne za polovicou a potom uz preskakovala a citala len dialogy. Pochybujem ze to bolo len prekladom lebo tie zvasty jak je z neho cela vlhka sa opakovali neurekom. Kopa balastu, na "vyzretu" mládež sa to vobec nehrabe... skor mam pocit ze citam ako o čerstvej pubertacke. Tretiu knihu asi len zbezne prelistujem, nech mam komplexný obraz o tejto teatralnej "drame" :D

Vikos
Vikos
24.06.2019

(SPOILER) SPOILERY
Na mě tam byla moc dusná atmosféra, navíc Eden je (s prominutím) vážně blbá a Tyler taky, jestli sebou nechá tak zametat. Ani jsem nedočetla, takže nebudu hodnotit, ale nelze se nevyjádřit. V prvním díle jsem se jí ještě snažila pochopit tím, že ho poprvé potkala a, že je zmatená a, že Dean se prostě nachomýtl.. ale teď? Tak wtf? Je dospělá, oba jsou dospělí a ona se bojí, aby svojí láskou neublížila rodičům?
XD tak tohle je na mě moc.
Takže udělá tu nejpitomější věc. Vyhoví Tiffany a ještě ublíží Tylerovi -_-

leuska
leuska
24.06.2019 5 z 5

Bavilo mě to skoro stejně jako předchozí díl. Ale konec knihy mi zlomil srdce...Tyler se zachoval jako zbabělec a nechal Eden samotnou...
Tihle dva mě neskutečně baví jako celá série, jsem zvědavá na závěr celé série. :-)

Mark2000
Mark2000
22.06.2019 5 z 5

Oddychové čtení na léto

New York láska vyrovnání se s minulostí přátelé nevlastní sourozenci

Estelle Maskame
skotská, 1997
2017  75%Víš, že tě miluju?
2018  78%Víš, že tě potřebuju?
2018  81%Víš, že mi chybíš?
2019  81%Vím, že tě chci
2022  72%Někdo jako ty

Kniha Víš, že tě potřebuju? je v

Přečtených1 162x