Vím, že tě chci

Navenek má Tyler Bruce dokonalý život. Jezdí neskutečným bourákem, jeho přítelkyně vypadá jako bohyně a žádný mejdan se bez něj neobejde. Uvnitř je však naprostá troska. To se ale nikdy nikdo nesmí dozvědět. Pak se v jeho životě objeví Eden. Je upřímná, všímavá a taky svůdná. Mnohem víc, než by nevlastní sestra měla být. Dokáže prokouknout jeho drsnou fasádu a vidět za ní jeho druhé, pečlivě skrývané já: malého kluka, který dlouhé roky snášel rány svého násilnického otce a nikdy se neozval. Jeho tvrdá skořápka však začíná mít v její přítomnosti trhliny… Nový pohled na příběh Tylera a Eden, díky němuž konečně poznáte, kým ten sebestředný, vzteklý a nešťastný kluk ze slavné DIMILY trilogie ve skutečnosti je.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404575/vim-ze-te-chci-ddY-404575.jpg 4.528

DIMILY (4.)

Romány, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Just Don't Mention It (2018)

Počet stran:432
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-253-4174-2

Kniha Vím, že tě chci

prcek19
dnes

Čekala sem od této knihy, že to bude shrnutí Tylera všech předchozích tří dílů, proto mě docela zarazilo, když to najednou skončilo a mě došlo, že určitě bude ještě další kniha a nejspíš i třetí..což mi přijde docela zbytečné natahování..tento díl se hodil, protože sem aspoň mohla zjistit něco více o vztahu Tylera a svého otce, ale docela se bojím, co přijde dál..

1moniccka

Nápad byl dobrý že to psala jako s pohledu Tylera. A tím ukázala na problém týrání děti fyzicky. Ale úplně první díl nejlepší

Maruš.D

Naprosto boží! Vidět příběh Tylerovo očima byl obohacující zážitek. Kniha byla jako předešlé velmi dobře napsána. I přesto, že už jsem příběh vlastně četla, cítila jsem, jako bych se s tím setkala poprvé. Za mě super! :-))

Pavla79

Knihu bych označila jako "už navíc".. Nicméně pasáže o týrání byly opravdu pěkně napsané..., ten zmatek citů dítěte vs. současnost, resp. odpovědi na proč? Přelouskám ještě 2. a 3. díl, ale vím, že tato série mezi mé oblíbené patřit nebude.

V.Vendulii

Asi jsem měla moc vysoká očekávání. Začalo mě to bavit teprve ve chvíli, kdy kniha končila. Hlavně na začátku jsem měla pocit, že to autorka sesmolila jen aby vyždímala ještě nějaké peníze z poblázněných teenagerek. Ale taky je možný, že jednoduše nejsem cílovka.

domina

Tento díl se mi líbil nejmíň. Řekla bych, že je zbytečný. Sice jsme se dozvěděli víc o tom, co všechno prožil Tyler, když ho otec týral, ale jinak nic. Asi jsem čekala, že to bude celý jeho příběh. Že tam bude i když odjel do New Yorku, nebo o tom jak Eden opustil..
Tato kniha mě štvala, že se v ní pořád opakovaly stejné věty, jak na kolovrátků. Tyler se jevil jako spratek, který zneužívá svých špatných zážitků. Celou dobu ho jen zajímá co si o něm myslí ostatní a nakonci začne řešit , jak chce být s Eden a že je mu jedno co si kdo myslí?

MarKy95

Na knihu jsem se moc těšila, a nezklamala. Neumím si představit, čím si Tyler musel projít,.. A hlavně, čím si musí procházet děti, které jsou já tom stejně, ( a bohužel i hůř). Jen bych možná víc brala, kdyby to Tyler vyprávěl, když už je starší.. :)

Evka3814

Páni tak to byla PECKA! Z předchozích dílů jsem tak nějak věděla čím si prošel,ale když je to psáno jeho verzí,tak to je mazec. Rvalo mi to srdce čím si jako dítě prošel a o to víc člověka bolí když ví že se to děje bohužel i ve skutečnosti. Bylo to krásné ale smutné čtení. Skvělá autorka,takže jsem ani nic jiného nečekala:)