Díky za vzpomínky

Díky za vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11352/bmid_diky-za-vzpominky-aFG-11352.jpg 4 283 53

Dva osudy lidí z opačných konců světa Joyce Conwayovou pronásledují zvláštní vzpomínky - v duchu vidí uzoučké dlážděné uličky v Paříži, kterou nikdy nenavštívila. A noc co noc se jí zdá o neznámé blonďaté dívence. Tento pocit pokračuje i po propuštění z nemocnice, kde bojovala o život po strašlivé nehodě. Zůstala naživu, ale její manželství se po této události ocitlo v troskách. Justin Hitchcock je rozvedený, opuštěný nepokojný muž. Po příjezdu do Dublinu, kde má přednášet o umění, se stane dárcem krve. Jednoho dne Justin dostane košíček muffinů s lístkem, na kterém je napsáno pouze jediné slovo: Díky. Zakrátko následují další pozornosti. Justin se rozhodne neznámého odesílatele vypátrat a výsledky tohoto pátrání mu navždy změní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Thanks for the Memories , 2008

luciefeix
03.12.2015 2 z 5

Celou dobu jsem se nemohla začíst a moc mě ani nebavila :(

Beky
22.10.2015 5 z 5

Kniha mě dostala - nejen obálkou, ale i samotným dějem a super nápadem na příběh! :) Byla jsem velice příjemně překvapena, líbilo se mi to a pobavila se při čtení. Super oddechovka :))

red_marionette
21.10.2015 5 z 5

Od této autorky jsem zatím nic nečetla, tahle kniha mě zaujala na první pohled. A tak jak jsem se u téhle knihy nasmála se mi dlouho nestalo :)Taky jsem se hodně zamyslela nad spěchem ve svém vlastním životě.

Barus23
21.10.2015 3 z 5

Kniha velmi čtivá, jednoduše napsaná. Pro mě to byla taková milá odpočinková záležitost :-)

janyska13
26.09.2015 3 z 5

Sice trochu nepravděpodobná situace je v této knize. Děj celkem nuda, aspoň že ke konci se to rozjelo. :)

Madlenkačte
09.09.2015 4 z 5

Kniha byla vtipná, dobře a rychle se četla, moc hezký příběh. Určitě doporučuji přečíst.

Ena
27.08.2015 2 z 5

Od autorky jsem již četla více knih, ale tahle patří spíše k těm slabším. Začátek knihy se rozvíjel pomalu, chyběl mu šmrnc, pak jakoby dosáhla autorka vrcholu, když hlavní hrdinka děkovala svému zachránci a následoval pád k zbytečně komplikovanému, nezáživnému konci. Po celou dobu četby jsem se nemohla zbavit dojmu, že hlavním zápletkou knihy byla snaha autorky o co nejvíce stránek, aby splnila požadovaný objem a ani trefné pasáže s tatínkem to nezachránily.

-markéta-
20.08.2015 5 z 5

Knihu jsem si vybrala podle obalu a navíc byla ve slevě a já neměla knížku na dovolenou, tak jsem jí vzala. Musím říct, že mě velmi nadchla, nikdy jsem ještě nečetla knihu s tímto dějem. Všem doporučuji.

Niriel
19.08.2015 4 z 5

Jednoduchý příběh, ale krásný... nutí vás věřit, že se vše může otočit a svět kolem vás začne být krásný. Nutí vás věřit v nadpřirozeno... nutí vás věřit v lásku.

klarinka9974
07.08.2015 2 z 5

I když jsem knihu dočetla až dokonce, tak mě kniha neoslovila, nebavila mě a už od začátku jsem počítala jsem s tím, že se setkají až na konci. Autorku nebudu nijak zavrhovat a její další knihy si přečtu, protože s láskou Rosie byla kniha která se autorce vážně povedla.

niknikita
23.06.2015 2 z 5

Nedočetla jsem...nějak nemůžu uvěřit, že to napsala stejná autorka jako P.S.Miluji tě.

jana1306
19.06.2015 3 z 5

Nenáročná knížka i když mě nezaujala tolik, jako P.S.Miluji tě a Kdybys mě teď viděla. Přišlo mi to chvílemi zdlouhavé a souhlasím s ostatními, že byl úžasně vyjádřen vztah tatínka a Joyce, to bylo dojemné.

nikkifinn
13.06.2015 5 z 5

Skvělá, úžasná, nádherná kniha. Ohromně jsem se bavila, tolikrát jsem vyprskla smíchy a na konci mi tekly slzy dojetím... ach ♥ Joyce, její tatínek (úžasný), humorný Justin i ostatní... no prostě skvěle napsáno, charakter všech postav na jedničku... chci další od autorky :)

aruba
02.03.2015 5 z 5

Knihu vřele doporučuji. V jeden moment jsem se u ní nahlas smála, hned za chvíli zase měla slzy na krajíčku. Za nejzajímavější postavu považuji jednoznačně tatínka hlavní hrdinky. Byl se svou bezprostředností neskutečně vtipný i dojemný zároveň. Když se společně s Joyce vydávají do Londýna, je to rozhodně nejzábavnější část knihy.

LenZa28
19.08.2014 3 z 5

Musím se přiznat že tato kniha mne po Péesku, Kdybys mě teď viděla a Vzpomínky na zítřek přišla slabší.. Pro mě "pán Bůh zaplať" za tatínka, ten to zachránil. Ani příběh/pointa mne nezaujal..

monula101
28.07.2014 3 z 5

Dobra knizka ale moc zdlouhava

Xterka
17.06.2014 5 z 5

Pěkný příběh, ale více než ten milostný se mi líbilo zachycení vztahu otec - dcera.

kikies
12.06.2014 4 z 5

Byl by to obyčejný romantický příběh, ale díky okořenění trochou nadpřirozeného sdílení vzpomínek se to vyvinulo v zajímavější čtení. Milé, romantické, ale ne přeslazené.

KitaB
24.12.2013 3 z 5

Četla jsem tuto knihu již dříve a přečetla jsem ji velmi rychle, bylo to nenáročné čtení.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Zvláštní propletení dvou odlišných lidí. Oddechové pohodové čtení.

Cecelia Ahern
irská, 1981
2016  86%Vadná
2006  82%Kde končí duha
2009  76%Díky za vzpomínky
2009  78%Dárek
2020  81%Dokonalá

Kniha Díky za vzpomínky je v