Digitální dieta ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha obsahuje plán, jak omezit používání digitálních přístrojů, sociálních sítí i videoher, a nabízí šanci stát se zdravějšími, šťastnějšími a celistvějšími bytostmi 21. století. Ukazuje lepší způsoby, jak s technikou zacházet, a zkoumat možnosti, jak omezit každodenní používání přístrojů, k nimž patří i chytré telefony. Začneme si lépe uvědomovat, jak moderní technologie ovlivňují náš (skutečný) život a lidi v našem okolí. Kniha Digitální dieta vás povede krok za krokem – pomůže vám lépe se propojit se světem kolem sebe a lidmi, jež milujete. Jde o to být přítomen v daném okamžiku – v okamžiku, na němž záleží, a mít k dispozici nástroje, které vám umožní setrvat v tomto nastavení po celý život. Dozvíte se, jak předávkování technickými přístroji a službami škodí zdraví: fyzicky, duševně i emocionálně. Abyste mohli s těmito důsledky bojovat, představí vám mechanismy a aplikace, které dovedou pozvednout kvalitu života. Důležité je, abyste přijali to, co funguje, a zbavili se toho, co nefunguje. Představte si počítač jako skutečnou SÍLU. Stačí si uvědomit, čím moderní technologie prospívají vám i vašim rodinám, a získat nástroje, díky nimž si budete chytře vybírat a řídit oblast digitálních vstupů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/223819/digitalni-dieta-223819.jpg 3.65
Orig. název:

The Digital Diet

Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno: (ekniha), Synergie
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Digitální dieta

msjadepaton
19.02.2016

Asi jsem čekala něco dost jiného. Kniha nebyla špatná, ale příliš mi to zavánělo takovými těmi přehnaně optimistickými esoterickými publikacemi typu Čtyři dohody nebo Jak si správně přát. Nazývat to naučnou literaturou je trochu přehnané. Musí se ale nechat, že o autorovi jsem se toho dozvěděla spoustu :).
V podstatě jsem při čtení zjistila, že digitální dietu vůbec nepotřebuji, protože nevlastním čtyři chytré telefony, notebooky, iPody, iPady a jiné vychytávky a nepíšu na sociální sítě každý den, co jsem měla k obědu a jaké mám ponožky.
Některá cvičení by možná stálo za to vyzkoušet a pár tipů v knize mě zaujalo, ale celkově mi to nic nedalo.
Jinak nedoporučuji číst to společně s Digitální demencí :). Protože Sieberg aktivně nabádá čtenáře, aby používali bezpočet aplikací k usnadnění různých činností. Spitzer by z toho dostal záchvat.