Dievčatá/Chlapci: Ako to funguje?

Dievčatá/Chlapci: Ako to funguje? https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378280/bmid_dievcata-chlapci-ako-to-funguje-XEM-378280.jpg 3 2 2

Prichádzaš do obdobia, ktorým je puberta? Na prvý pohľad to vyzerá lákavo, lebo už takmer patríš medzi dospelákov... napriek tomu sem-tam strácaš pôdu pod nohami. Našťastie je tu naša vtipne ilustrovaná kniha s jednou časťou venovanou dievčatám a druhou zas chlapcom. Zahŕňa odpovede na všemožné otázky o tom, čo sa odohráva na tvojom tele aj v jeho vnútri, v tvojom srdci aj v tvojej hlave, ako aj rady, ako sa vyrovnať s problémami, ktoré sa môžu zmeniť na hotové galeje. Knihu si čítaj, ako sa ti chce: stranu za stranou, alebo si vyber tému podľa nálady či podľa toho, čo ťa zaujíma. Neobíď ani časť určenú druhému pohlaviu, ktorá tú tvoju dopĺňa. Vitaj v puberte!... celý text

Osobní rozvoj a styl , Pro děti a mládež

Vydáno: , Ikar (SK)

Les Filles/Les Garcons – Comment ca marche? , 2016

PanKrbec
12.03.2020 4 z 5

55 stránek postřehů a rad pro kluky a 55 stránek z druhé strany pro holky. Knížka je docela hezky udělaná, krátké bodové informace, doporučení a varování doplněné ilusracemi a tak jsem si říkal, že by si to mohli přečíst, ale prej ne :-( a tak jsem si ji přečetl sám :-) Nepřijde mi to tak špatný, takový základy, ale né všechno je pravda. Například je tam 6 odrážek, co že je to pomluva, ale ani v jednom z uvedených příkladů o pomluvu nejde a to nemyslím hned v trestné právní rovině a klukům se prý v pubertě zvětší varlata z velikosti cvrnkacích kuliček do velikosti meruněk, tak to asi nejsem úplně v pořádku :-D

Daisuke
10.03.2020 1 z 5

Chtěl bych vidět puberťáka, který poslechne byť jen jedinou radu v této návodné publikaci; použitelná je maximálně jako hodně základní učebnice rodinné výchovy. Každá nová kniha z Francie mi potvrzuje, že frantíci jsou prostě paka.

Autoři knihy

Astrid Morice