Dianetika: Vývoj vědy

Dianetika: Vývoj vědy https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54044/vyvoj-vedy-54044.jpg 3 14 3

Odhadujeme, že využíváme méně než deset procent potenciálu své mysli. Co nám brání v rozvíjení a používání jejího plného potenciálu? Kniha Dianetika: Vývoj vědy je neuvěřitelné vyprávění L. Rona Hubbarda o tom, jak objevil reaktivní mysl a jak vyvinul základy k odhalení jejích tajemství.

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , New Era

Dianetics: The evolution of a science

zuzana1CG4
17.04.2024

Skvělá kniha podrobne popisující, jak vznikala věda o mysli. Je to moc zajimave cteni, které zvládneš za jedno odpoledne, a přitom ti odhalí základní principy, jak mysl funguje a jak s ni ještě efektivněji pracovat. Pokud chceš byt v praci či životě efektivní, vřele doporučuji

vlkodlaq
06.04.2024 odpad!

Snůška manipulativních pseudovědeckych blábolů se lživými průzkumy a z prstu vycucanými čísly od sci-fi autora, který pak podle své vlastní sci-fi knihy založil zločineckou organizaci s názvem scientologická církev.

tractorred50
14.12.2021 5 z 5

Tato kniha popisuje jak pan Hubbard vlastně dospěl a jak postupoval ve svém výzkumu. Velmi, ale opravdu velmi zajímavá kniha. Vřele všem doporučuji společně s dianetikou. Literatura od pana Hubbarda mi změnila život, vše co ve svých knihách píše jsem si vyzkoušel a mohu tedy potvrdit, že to funguje. Jsem daleko šťastnější člověk než jsem byl před tím.

sekty počítače rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

L. Ron Hubbard
americká, 1911 - 1986