Mrtvé tajemství

Mrtvé tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73570/bmid_diane-fallon-mrtve-tajemstvi-vSZ-73570.jpg 4 20 6

Diane Fallon série

V hlubinách nezmapované jeskyně učiní antropoložka Diana Fallonová překvapivý objev: desítky let starou kostru. Brzo jsou nalezena dvě další těla - jedno ve starém autě na dně zatopeného opuštěného lomu, druhé pohřbené v georgijských lesích. Nesourodé oběti nespojuje nic kromě vyschlých kostí, a Diana nedokáže najít souvislosti. Ale někdo, kdo zůstává ve stínu, na ně přijde. A to je klíč k záhadě, která sahá sedmdesát let zpátky k dědictví lásky, nenasytnosti a vraždy - zpátky k rodinnému tajemství, které má pořád sílu zabíjet. Okouzlující a napínavé romány Beverly Connorové dokazují, že mrtví vyprávějí příběhy - a vyjevují tajemství, která mohou ohrožovat živé tím nejděsivějším způsobem...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Talpress

Dead Secret , 2005

loskatos
11.10.2020 3 z 5

Přehnaně dokonalý a korektní tým kolem doktorky Fallonové je tragédií této serie. Tak těžko uvěřitelné pracovní vztahy se často nevidí. Samotné vyšetřování naproti tomu dobře zpracované. Někdy v cca 1/3 jsem si říkal, že jsem vážně zvědav, jak těch asi 8 větví příběhu autorka spojí v jeden. To neudělala. Byly dva a já bych to zapsal jako další hřích pátera Knoxe, kdyby to šlo. Takhle prostě ne. Od této autorky si odpočinu.

šipek
20.10.2015 2 z 5

Tak pro mě tato kniha zklamání.

malen
14.10.2014 5 z 5

Moje první kniha od této spisovatelky a doufám, že narazím i na další, protože se mi moc líbila. Čtivé a napínavé.

xxkouckaxx
12.10.2014 5 z 5

jako vždy skvělá kniha !

ina77
28.02.2014 5 z 5

No,tak tahle kniha už byla dost dobrá,určitě měla větší náboj než ta první,prostě paráda!
Jsem zvědavá na ty ostatní.

Charley
29.04.2011

Na to, že tato kniha nepatří mezi ty nejtenčí, jsem ji přečetla opravdu rychle. Děj má rychlý spád, stále se tam něco děje a proto musí být čtenář ve střehu. Všechny kousky mozaiky se ke konci pěkně skládají dohromady :)

Beverly Connor
americká, 1948