Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole

Diagnostika karmy 1 - Soustava autoregulace pole https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96232/diagnostika-karmy-1--96232.jpg 4 34 11

Diagnostika karmy série

Autor, léčitel s dlouholetou praxí, podává svůj výklad zákonitostí vytvářejících karmu, včetně možností jejích ovlivňování.

Duchovní literatura , Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Raduga

Диагностика кармы. Кн. 1. Система полевой саморегуляции (Diagnostika karmy. Kni. 1. Sistéma polevoj samoregulacii) , 1993

Allla9
Allla9
06.07.2023 5 z 5

Nebylo to pro mě jednoduché čtení. Mnohé jsem nepochopila až do hloubky, ale kniha mi dala mnoho nového. Seznámila jsem se s dosahem karmy a hodně jsem se poučila.

ditul
ditul
20.06.2023 5 z 5

Tato kniha se mnou zcela rezonuje. Těším se na další díly.
*Pokud neodhalíme příčinu nemoci, dokážeme ji jen přenést do jiného orgánu, do osudu, do lidské psychiky, nebo dokonce do příštích životů  - anebo celé toto břímě hodit na děti. Mechanický postup je mechanický postup. Bez duchovní proměny nemocného se choroba vyléčit nedá.

nevermore3
nevermore3
17.11.2022 5 z 5

Všichni si neseme hříchy svých rodičů. Nelitovat nemocných, protože si tím vyrovnávají karmu a spoustu dalších asi dost unikátních myšlenek. Zajímavá novodobá filozofie. Nepochybuju o tom, že spousta lidí ji po pár stránkách odhodí jako nabubřelý žvást.

Lucie311
Lucie311
22.10.2022 4 z 5

Velice těžké čtení

Elea
Elea
09.04.2021 4 z 5

Jsem moc ráda, že jsem se s touto knihou potkala, mám o čem přemýšlet.

zuzana3781
zuzana3781
02.03.2021 5 z 5

Diagnostika karmy do každé domácnosti. Poukazuje na možnost souvislostí mezi tím co se nám děje, s čím se opakovaně vypořádáváme a chováním naším i našich předků v minulosti. Poukazuje na možné příčiny našich potíží v životě a nabízí zamyšlení nad jejich řešením. ???? Za mě super ????

Anubis
Anubis
15.04.2020 5 z 5

Po mnoha letech jsem našel autora, který mi "mluví" z duše. Navíc mi kniha doplnila vědomí mých vlastních slepých míst, na kterých můžu pracovat...

Lazarev v rámci tématu vyčnívá nad ruskou literaturu poslední doby, která je pochybné kvality.

Pozn.: četl jsem zatím jen 1. díl

Jelitovna
Jelitovna
11.08.2015

Knihu lze považovat za "svědectví" z počátků autorovy cesty. V průběhu dalších dílů se jeho zkušenosti množí a názory tříbí. Autora nebo jeho dílo nelze posuzovat podle několika prvních děl. Ale nejde je ani vynechat, jinak by člověk patrně dobře neporozuměl.

IŠ
09.08.2015 3 z 5

Opravdu zajímavá kniha. Nemůžu říct, že souhlasím se vším o čem autor píše a snad to ani není nutné, ale je tu několik témat, která mě skutečně velmi oslovila. Nejvíce potom problematika rodinné karmy. Způsob jakým dokážeme nevědomě ovlivňovat své děti a zatížit je tak na energetické úrovni svými vzorci je až neuvěřitelné. Stejně tak je velmi zajímavě popsán satanismus - jako jeden velký energetický virus, který živíme my sami. Určitě tato kniha stojí za přečtení. Dobré je však zachovat si nějaký odstup a vše podrobit svému vlastnímu zkoumání a posouzení.

vesirena
vesirena
23.02.2012 5 z 5

tato kniha mi při prvním čtení vyrážela dech...dnes snad již chápu

bousak
bousak
09.02.2012 1 z 5

Zajímavá prezentace souvislosti mezi konáním a zdravotními důsledky. Možná nezamýšlený vliv knížky je v tom, že člověk může začít sledovat své každodenní projevy aby náhodou neonemocněl, což samo o sobě může mít destruktivnější účinek, než samožné konání.