Soustava autoregulace pole

Autor, léčitel s dlouholetou praxí, podává svůj výklad zákonitostí vytvářejících karmu, včetně možností jejích ovlivňování.

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96232/diagnostika-karmy-1--96232.jpg 3.521

Diagnostika karmy (1.)

Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Raduga Verlag

Diagnostika karmy. Kniga pervaja. Sistéma polevoj samoreguľacii (1995)

Kniha Soustava autoregulace pole

Jelitovna
11.08.2015

Knihu lze považovat za "svědectví" z počátků autorovy cesty. V průběhu dalších dílů se jeho zkušenosti množí a názory tříbí. Autora nebo jeho dílo nelze posuzovat podle několika prvních děl. Ale nejde je ani vynechat, jinak by člověk patrně dobře neporozuměl.

09.08.2015

Opravdu zajímavá kniha. Nemůžu říct, že souhlasím se vším o čem autor píše a snad to ani není nutné, ale je tu několik témat, která mě skutečně velmi oslovila. Nejvíce potom problematika rodinné karmy. Způsob jakým dokážeme nevědomě ovlivňovat své děti a zatížit je tak na energetické úrovni svými vzorci je až neuvěřitelné. Stejně tak je velmi zajímavě popsán satanismus - jako jeden velký energetický virus, který živíme my sami. Určitě tato kniha stojí za přečtení. Dobré je však zachovat si nějaký odstup a vše podrobit svému vlastnímu zkoumání a posouzení.

vesirena
23.02.2012

tato kniha mi při prvním čtení vyrážela dech...dnes snad již chápu

bousak
09.02.2012

Zajímavá prezentace souvislosti mezi konáním a zdravotními důsledky. Možná nezamýšlený vliv knížky je v tom, že člověk může začít sledovat své každodenní projevy aby náhodou neonemocněl, což samo o sobě může mít destruktivnější účinek, než samožné konání.