Čistá karma

Úspěchy oficiální medicíny jsou nesporné; jejím problémem však je porozumět tomu, co je to nemoc a jaké jsou její příčiny.

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/191990/cista-karma-1-191990.jpg 3.913

Diagnostika karmy (2.)

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Raduga Verlag

Kniga vtoraja. Čistaja karma

Kniha Čistá karma

regulax
26.02.2018

Silná kniha.

juvelinokivi
03.02.2018

Musím souhlasit s Reonou - pro mne též přelomová kniha před cca 10 lety. Nasměrovala mě na cestu, po níž se tak nějak stále pomalu ale jistě ubírám. Ovšem docela chápu i ty, kteří po několika stranách další čtení vzdají. Je opravdu nutné přežít nějaké ty mimozemšťany a kruhy v obilí, aby se člověk dostal k tomu podstatnému - což je síla odpouštění a pak to, že tělesné nemoci mají duševní základ a vyléčit nás může jen změna myšlení. Podobný přístup k "samoléčení" nemocí v současné době v českých krajích propaguje (a praktikuje) Vladimír Kafka (díky mu; viz. kniha Život naživo + četné besedy), který je normálním smrtelníkům o dost přijatelnější svým přístupem (Lazarev je rigidní katolík, takže může poněkud lézt na nervy např. jeho postoj k sexualitě), ovšem v "léčení" opomíjí karmické souvislosti.

Reona
29.05.2017

Pro mne přelomová kniha, která mně vstoupila před více než 20 lety do života a pomohla v těch nejtěžších chvílích. Jedna z nejsilnějších duchovních knih, které jsem četla.

1Jitka1
31.01.2017

Také jsem si pořídila a začala číst na doporučení... Přesně jako předcházející pisatel, zvládla jsem možná nějakých 25 stran, je to holé sci-fi, naprostý emocionální chumel jednotlivce, individua, který ať bdělý, či čímkoliv povzbuzený, naprosto subjektivně fantazíruje. Do popisovaných dějů a stavů se nelze ani zdánlivě vcítit, je to naprosto mimo lidské chápání. Mám velmi ráda knihy spirituální, duchovní (není myšleno náboženské), psychologické. Ale s touto knihou to byl holý přešlap. Ráda se jí opět zbavím...

Jack Bauer
01.09.2016odpad!

Na doporučení jsem zkusil přečíst tuhle sérii, ačkoliv mě taková literatura naprosto nezajímá. Asi v necelé čtvrtině první knihy jsem to vzdal, abych nepřišel o zbytek zdravého rozumu co mě ještě zbyl.
To se nedá ani komentovat nebo bych se rozčílil. Tohle vypovídá za vše:
Autor vložil do knih svoji energii, kterou se nedá pocítit přes stažení knihy z internetu. U člověka, který má radost z toho, že čte knihu, aniž by za ni něco zaplatil (přijal informace, a nic místo toho ne dal), posiluje se pocit výhody, který v nadbytečnosti je nebezpečný.
Proto knihy stažené zdarma s internetu mají opačný efekt, za který Sergej Lazarev nenese žádnou zodpovědnost.
Moje varování: Chcete-li si zachovat zdravý rozum, nečtěte tuto knižní sérii.

LenZa28
03.02.2016

Třešnička na dortu! Ale opravdu jak píše Andream..

andream
29.07.2014

Neskutečná kniha, odpoví na mnoho otázek, určitě doporučuji všem, kdo jsou na její čtení připravení