Diablova nevesta

Diablova nevesta https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35641/diablova-nevesta.jpg 4 73 13

Ešte predtým, ako sa lord Rupert Glennister objaví v Bathe, predchádzajú ho čudesné chýry, z ktorých naskakujú dámam na chrbte zimomriavky. Mladá a neskúsená Calvina je šokovaná vlastnou pochabosťou - z jedného dňa na druhý sa stáva nevestou človeka, o ktorom sa hovorí, že je v spolku s diablom! Čoskoro zistí, aké to je nebezpečné a zároveň krásne...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Devil´s Bride

dooky
03.02.2023 4 z 5

Klasická historická červená knihovna, ale překvapivě dobrá. Byly tam i napínavé a nepředvídatelné zvraty a do poslední chvíle jsem si nebyla zcela jistá, jak to dopadne.

vladka16
13.07.2022 4 z 5

Jako četba před spaním je to fajn

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Klasická historická romance, která mě nezklamala. Začala jsem ji číst, protože mám moc ráda "Neromantickou dámu", která u mě zatím pořád vede. K této autorce se ještě ráda vrátím.

tittanie
24.07.2020

Knihu jsem začala číst, protože jsem ji našla doma v knihovně. Je to taková pěkná romantická knížka.

Audreyh
01.05.2019 3 z 5

Líbilo se mi to. Ale bude to nejspíš taková jednohubka, dlouho v paměti nezůstane. Neurazí a trošku i nadchne ????

Lembac
07.05.2018 3 z 5

Calvininy pohnutky ke sňatku chápu. Vše je lepší než život s jejími "dobrodinci". Dokonce i sňatek s ďáblem. Důvody, proč se chce oženit Rupert, už mi jsou jasné o něco méně. Vznešená společnost prý přehlédne jeho čertovsky zhýralý život, když se očistí ženitbou s nějakou cudnou pannou. Aha!
Většinu knihy se Rupert vyznačuje nepřítomností po boku své ženy. Kam pořád ujíždí (a co tam dělá), to je mi záhadou. Asi zase hýří a smilní. Calvina se najde v dobročinnosti, což se mi líbí. Konec románu obsahuje nejedno zásadní překvapení, mezi něž počítám i zamilování se hlavních postav do sebe. Tak málo času spolu tráví, ale láska si k nim přesto cestu najde.
Hezký standard tohoto žánru.

LilianaFalcon
06.09.2017 4 z 5

Knihu jsem si v knihovně vybrala náhodou, takže to bylo nakonec milé překvapení :-)
Calvina byla poměrně originální hrdinka. Líbilo se mi to pojetí víry a "víry", to jsou většinou až moc hloubavé myšlenky na tenhle žánr...
Jinak to byla prostě klasika. Ničema a svatá. Jen mě trochu zklamalo, že místo toho postupného zamilovávání se to bylo - nesnáším tě- miluju tě.
Jo a ještě nemám ráda, když jsou do hlavní hrdinky všichni až po uši zamilovan a ona o tom neví.
Hvězdička musela jít dolu, šly by i dvě, kdybych od téhle knížky očekávala víc.

Pav
23.11.2016 4 z 5

Na červenou knihovnu pěkný. Ale co má propána znamenat ten přebal. Titulka prý prodává, ale kdybych ji neměla na doporučení, nikdy bych si ji kvůli obalu nepřečetla.

MAXA71
05.05.2016 4 z 5

Jedna z tých lepších romantických.

munka
09.05.2014 5 z 5

Túto autorku mám rada. Kniha potešila, romantika, zápletka, takže doporučujem.

Sidonie.j
11.09.2013

Překvapivý zjištění o Ninianovi na konci knihy, to jsem nečekala...rozhodně si od tý autorky přečtu další knížku, super čtení :-)

jluky
01.05.2013 5 z 5

Krásna romantika, skvelý dej.

jaja10
20.09.2012 4 z 5

Moc hezké, čtivé. Mělo to spád a líbilo se mi, že tam bylo málo zbytečných popisů, jak to občas v nějakých knížkách bývá.