Království stínu

Království stínu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397/bmid_kralovstvi-stinu-xdz-397.jpg 4 189 27

Diablo série

Legendy vypráví o dávno ztraceném městu jménem Ureh, jenž mnozí považovali za bránu do Nebeských Výšin. Věří se, že každé dva tisíce let, když dojde ke konjunkci těch správných planet a na ruiny padne stín hory Nymyru, Ureh se vrátí – a s ním i všechny ztracené poklady, jichž se ti, kdo v sobě naleznou dost odvahy, mohou pokusit zmocnit. Poté, co strávil téměř celý život výzkumem a složitými výpočty, přišel vizjereiský čaroděj Quov Tsin, aby byl sám svědkem znovuzrození Urehu. To, co Tsina a jeho družinu najatých žoldáků čeká, však s jejich vysněnými představami nemá zhola nic společného. Sen o svatém Urehu se pomalu mění ve strašlivou noční můru, která je nakonec všechny pohltí. Od počátku všeho času mezi sebou válčí andělští obyvatelé Nebeských Výšin a démonické hordy Planoucích Pekel o vládu nad tím, co bylo stvořeno. Nyní však tento boj zasáhl i svět smrtelníků… a ani člověk, démon nebo anděl nebudou ušetřeni…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

The Kingdom of Shadow , 2002

Etelea
11.09.2015 4 z 5

Zaprvé - koci.utd, velmi závidím, že můžete číst v pohybujícím se dopravním prostředku. Já mám bohužel okamžitě kinetózu :-(
Ale ke knížce - úžasná a moje fantazie jen jede a vytváří obrazy, jako bych byla přímo "tam".

koci.utd
05.08.2015 5 z 5

Jakožto čtenář Knaakem nepoblíben, jsem z knihy nadšený. Skvělý společník do MHD.

LavinaVRovine
30.06.2014 2 z 5

Příliš, příliš průhledné

SiuxBeast
17.04.2014 4 z 5

Tohle se mi líbilo ještě víc než Dědictví krve a skvělý Zayl s Humbartem....

Bublushka
29.10.2013 5 z 5

Moc dobrá kniha. Knaak opět předvedl jak je skvělý. Samostaný dobře fungující příběh, který se skvěle čte. To je Království stínů. Celou dobou jsem byla napjatá a konec mě překvapil. Kniha se čte jedna báseň a fungoval by i mimo kulisy Diabla. Vřele doporučuji je to něco skvělého.

yank3e
13.01.2013 4 z 5

Podobně jako u prvního dílu kvalita stojí a padá na prostředí Diabla, tady ji ale přeci jen pozvedává postava Zayla. :)

Fruitix
30.11.-0001 5 z 5

Čte se to jak film, perfektní obrázky a imaginární chytáky, některé mě fakt dostaly.

magie čarodějové démoni nekromancie podle videohry, podle PC hry lebky, kosti

Richard A. Knaak
americká, 1961