Diablo Můj vysněný kůň

Diablo Můj vysněný kůň https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26311/bmid_muj-vysneny-kun-Tft-26311.jpg 4 149 29

Diablo (koně) série

Otec Riki stále nutí, aby si zlepšila známky ve škole. Její matka tráví většinu dne v práci a na Riki nemá téměř čas. Riki má teď mnohem důležitější starosti, než je škola. To, co Riki znepokojuje především, není chování rodičů ani špatné známky ve škole - je to Diablo. Diablovi, tomu nejkrásnějšímu koni, jakého kdy Riki viděla, surově ubližuje jeho majitel. A Riki se rozhodne Diablovi pomoct. Když jí pak matka zakáže, aby chodila do stáje, Riki je zoufalá. Její láska k Diablovi je však velmi silná. Pokusí se zachránit Diabla i za cenu toho, že překročí zákaz svých rodičů. Nebude to mít ale vůbec snadné. Diablův majitel totiž není surový jen ke zvířatům. Bez váhání zaútočí i na bezbranného člověka.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Akcent

Pferd meiner Träume , 2001

PhoebePollard
10.10.2021 4 z 5

Pěkná oddechovka, s vcelku snesitelnými postavami a - co je nejdůležitější - s koňmi! Úspěch u dětí je tím pádem zaručen.

killy
04.09.2021 3 z 5

Podle mě asi nejlepší série kterou Ponyclub vůbec vydal. Dcera (7-9) knížky o Diablovi miluje, není to žádná hodnotná literatura ale ČTE a o to u dětí v jejím věku jde. Příběhy nejsou příliš dlouhé, kniha je srozumitelná a milovník koní tam najde co hledá. Měla jsem strach z tématu první knihy - týrání koně mi přišlo pro malé dítě trošku drsné ale autorka je citlivá a dětem trauma nehrozí :)

Knihomilka19
29.09.2020 5 z 5

Kraaaaaasa

LivN
24.03.2019 5 z 5

Pamatuji si, že jsem četla knihu na základní škole. Bylo to příjemné čtení do dnes si na příběh vzpomínám. Knížku jsem vyhrála v soutěži.

Eliška12
01.09.2018 3 z 5

Pěkná oddechovka ,ale některé části mně trošku nudily . Jinak se mi hlavně líbilo , jak byl příběh propojený s cirkusem a Rolanda jim pomáhala s hledáním . Celá kniha byla napínavá , ale někdy se i trochu dalo předvídat co se tam stane a proto jsem se rozhodla dát tři hvězdy . Rozhodně se ale těším na další díly .

Aria131
09.06.2018 3 z 5

Je to už něolik let co jsem tuto knihu četla.
V té době jsem si procházela koníčkovským obdobím a pokud si dobře vzpomínám, zamilovala jsem si ji.

Terisek99
22.09.2017 3 z 5

Taková oddechovka.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Hoshi
11.07.2016 5 z 5

Krásný, dojemný příběh, který si zamiluje každý.... Riki tak lezla na nervy, na mnoha stránkách jsem měla sto chutí jí zaškrtit.. Oddechové čtení, přečtené jedním dechem. :)

Sykorka10
29.05.2016 4 z 5

Pěkná oddechovka z koňského prostředí.

Ebby
27.09.2015 5 z 5

Super knížka, četla jsem ji v pubertě a hned jsem se do ni zamilovala. :)

TerkaM
06.07.2015 5 z 5

Tuhle knížku jsem četla ještě předtím, než mi bylo patnáct, ale mohu říct, že se mi líbila, přestože už si po těch letech nepamatuji, o čem přesně byla. Domnívám se, že v tom věku by se mi líbilo snad cokoliv, takže knihu hodnotím podle toho. I když, časem bych si mohla dát re-reading. :)

Liduhorse
21.03.2015 5 z 5

Tahle kniha je úžasná!

vodopad152
11.12.2014 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale byla škoda, že jsem před tím četla knihu Den jako každý jiný což je 11 kniha v sérii.

Makyta
11.09.2014 4 z 5

Řekla bych, že i když je kniha zaměřena spíše na dívky určitého věku, nejspíš by mi nevadilo si ji přečíst znovu. Faktem totiž je, že jak už tu bylo řečeno, je to dobrá oddechovka a co se příběhu týká je to prostě klasická " dívčí četba". :)

Mixy
29.06.2014 3 z 5

Podle mého názoru je tyto kniha pro malé puberťačky jako stvořená. Určitě se hodí právě pro dívky kolem 10 let, které mají rády koně.

Pája13
04.06.2014 5 z 5

Nejlepší série knížek co jsem kdy četla :)

LucyMi
08.03.2014

Překrásná série knih... :))

natka45
05.03.2014 5 z 5

Diablo je úžasná kniha.Skoro u všech dílů jsem si zabrečela,ale jsou velmi pěkné a vždy dobře dopadnou.Proto doporučuji.

Lucy101
25.02.2014 4 z 5

Nemám co dodat, Diablo je knížka kterou jsem četla cca 4-5let zpátky, a musím říct, že jsem si u všech knížek této série pekelně pobrečela. Klidně bych je přečetla znovu..

koně příběhy o koních

Gabi Adam