Dexter v hlavní roli

Dexter v hlavní roli https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26531/bmid_dexter-dexter-v-hlavni-roli-iPx-26531.jpg 4 280 32

Dexter série

Dexterovi jeho práce analytika krevních stop neustále nabízí nová pokušení, jež apelují na jeho podivný smysl pro spravedlnost… a Temný společník dál touží lovit spolu s ním za svitu měsíce. Naštěstí pro Dexe se objeví někdo s obzvláště zvrácenými choutkami. Dexter nikdy nebyl velkým fanouškem umění – avšak nález těla (umělecky naaranžovaného jako opalující se turista na plážovém lehátku) přirozeně vzbudí jeho zvědavost. Miamská smetánka brzy zjistí, že se městem pohybuje nový děsivý sériový vrah. A Dexter je pochopitelně zpět na scéně.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , BB art

Dexter by Design , 2009

Izzy46
22.01.2014 3 z 5

Obzvláště nudný a nezajímavý finiš, a to i na Jeffovy poměry.

Culinka
11.01.2014 2 z 5

Tenhle díl mě docela zklamal. Dexter mi přišel moc "lidský" a tý omáčky v podobě myšlenkových pochodů mezi kucháním a řešením případů na mně bylo až moc a hrozně mě nebavila. Doufám, že další díl bude čtivější.

dexterman
10.01.2014 5 z 5

Skvělá knížka . Kde se Ukazuje že je Dexter na všechno sám . Ani zde nechybí napětí a ironický dextrův humor . Knížka si drží svůj standart a určitě fandy nezklame . Příběh je neuvěřitelně poutavý a originální. Ani chvilku jsem se neudil. Doporučuju všem

jackw
30.10.2013 5 z 5

Těším se na pokračování :)

šipek
25.10.2013 2 z 5

Tak popravdě řečeno jsem rád, že je tato kniha za mnou. Mé první setkání s DEXTREM a myslím , že poslední. Ničím mě tato kniha nenadchla. Obdivuji se , že jsem jí vubec dočetl.

pink_ivy
11.08.2013 4 z 5

“I don't know if you have noticed this, but it is quite possible for two human beings to have a conversation in which one or both parties involved has absolutely no idea what they're talking about.” Pro Dextrovské knížky mám opravdu slabost, prostě příjemné čtení, na které se vždycky těším :)

MildeZ
25.07.2013 5 z 5

Opět Dexterovská oddechovka, kterou jsem loupnul bez nejmenších problémů během jednoho týdne...příjemné čtení, ač Dexter se v knize profiluje jako hodně zženštilý O:)

Wea
16.04.2012 4 z 5

Souhlasím s tím,že Dexter se čte opravdu dobře:-)bohužel musím ale taky říct,že mi tu opět na pět hvězd něco chybělo,proto dávám čtyři hvězdy.Musím být ale spravedlivá a říct,že i když nedám pět hvězd,autorovi se u mě podařilo to,co už několikrát před tím a sice,dokázal si udržet mou pozornost,tím mě zaujal tak moc,že jsem si jistá,že Dextera,nečtu naposled:-)a taky doporučuju přečíst,protože Dexter,má opravdu úžasné komentáře a hlášky:-)

dearkiki
15.04.2011 5 z 5

Četla jsem všechny knížky o Dextrovi už před rokem a pak netrpělivě čekala na seriál. Dle mého názoru jsou knížky o hodně lepší. Nikdy jsem nic "nezhltla" tak rychle jako Dexíka. :-) Ze všech dílů se mi nejvíc líbil právě Dexter v hlavní roli... asi kvůli tomu "uměleckému" přístupu k vraždám. Dodnes nemůžu dostat z hlavy tu Dextrovu návštěvu neobvyklé performance v Paříži. ;-)

hrona
09.03.2011 3 z 5

Po pravdě řečeno - seriál mě zaujal více.

Senza Jenka
04.01.2011 3 z 5

Baví mě, jak Dexter neustále vtipně komentuje dění kolem sebe i sebe samotného. Tento díl mě ale zaujal nejméně - možná proto, že jsem to četla po pár stránkách v tramvaji, nebo jimém nepříliš vhodném místě.

Mikarda
30.11.-0001 5 z 5

Nejvtipnější, nejzábavnější, zkrátka nejlepší Dexter. A ten konec: ,,Budeš mít CO?" mě dostal :)