Děvčátko zdvihá loutku

Rituál kruhu, podle nalezeného deníku skotské dívky z roku 1911 se stal milníkem ve světě spiritismu a okultních věd.
Kniha je prodávána v boxu s řadou originálních doplňků.
Patří mezi první živé knihy v České republice.
Množstevně omezená edice.

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237014/devcatko-zdviha-loutku-7ym-237014.jpg 53
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Petr Doležal, nakladatel

Kniha Děvčátko zdvihá loutku

petrconti
26.01.2015

Kniha se četla doslova jedním dechem. Chtěla bych touto cestou poděkovat autorovi za nevšední zážitek. Jsem obdivovatelkou hororů a tento se mi dostal hluboko pod kůži, což má u správného hororu být. Miluji ty chvíle napětí, kdy čekáte co se bude dít, když vám mráz probíhá po celém těle ale zvědavost vám nedovolí přestat číst :)

petrconti
26.01.2015

Kniha je natolik neobvyklá, nejen tím, jak je podána čtenářům, nebot´ to není pouze kniha, ale celý balíček záhad a tajemna. Okouzlil mě černý sešit, jakoby byl autentický, přesto ho musel autor přeložit, přepsat dětskou rukou, dokonce doplnil těžko čitelná slova jiným písmem, vypsaným. Mám pocit, že vstupuji do tajemna už tím, že jsem si dovolila do stránek nahlédnout. Je to magie, kouzlo nebo pozdrav ze záhrobí? Právem byla kniha tak vysoko oceněna. Netroufla jsem si jít dál a pokoušet osud. Bojím se, co by bylo pak? Každá jeho kniha je něčím překvapující, zpracováním, názvem,přebalem a především obsahem. A tak si raději počkám na 2. díl a budu odolávat pokušení. Obdivuji autora, který tak bravurně zvládá tolik různých žánrů a vždy excelentně a kolik jich ještě v hlavě skrývá. Těším se na každou další knihu. Vím, že bude jiná a šokující. Děkuji, že jste. Jindra

Petr Doležal

Petr Doležal