Tajemno kolem děvčátka z divočiny

Tajemno kolem děvčátka z divočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117054/bmid_tajemno-kolem-devcatka-z-divociny-f3e-117054.jpg 4 11 4

Děvčátko z divočiny série

< 2. díl

Nalezená dívka Jana žije u Lenčiných rodičů i prarodičů. Nedokáže se však zabydlet. Při každém úplňku utíká z domova. Vyhlíží Velkého ducha, který je převtělen v bílého jelena. Lenka se od taťky dozvídá, že její pradědeček kdysi bílého jelena pronásledoval a následně při pytlačení zahynul. Jak spolu souvisí bílý jelen, kterého uctívá děvčátko z divočiny a ten, který skrývá tajemství Hrubých? Kolem Jany je plno záhad, napětí a dobrodružství.... celý text

jaja4
17.02.2024 3 z 5

Toho tajomna je tam na jednej strane dosť, ale v porovnaní s americkými filmami s podobnou témou, to nie je nič prelomové.

Ann98
23.02.2019 4 z 5

Jedná se o hezky napsané pokračování příběhů zvláštního děvčátka, které žilo v drsných podmínkách Sibiře a nyní se učí žít v lidské společnosti na Moravě. Mrzí mě, že jsem četla až druhý díl a první mi nějakým záhadným způsobem unikl. Kniha je napsaná s citem (zvlášť pro mladší čtenáře), i když má u mě jedno mínus za svoji prediktabilitu.

medlovice
03.06.2017 3 z 5

Zajímavý nápad s nalezeným děvčátkem , které má zvláštní schopnosti a představy .Pro mladé čtenáře dobrá , podporuje fantazii. Konec je sice předvídatelný ale sympatickým postavám ho přeji.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!