Děvčátko

Uprostřed poklidného květnového dne je přepadena banka v samém centru Prahy a osamělý střelec v ní drží nevinné rukojmí. Jeho požadavky jsou ovšem více než podivné, nejde mu o peníze ani cennosti, dokonce policii nežádá ani o vozidlo, kterým by unikl. Jediné, co chce, je dostatek času a setkání s novinářem Markem Vrázem alias Terencem. Kdo je onen tajemný muž? O co mu ve skutečnosti jde? A jak se vším souvisí smrt dívky, které už od dětských let nikdo neřekne jinak než Taja?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434444/big_devcatko-TYE-434444.jpg 4.4119

Kniha Děvčátko

Janča1532

Knihu sem zhltla za dva večery.Kapitoly byly krátké,ale hned pochopitelné.U prostřed knihy sem věděla jak to dopadne a bohužel sem se nemýlila.

Alkestis

Příjemná oddechovka na jeden večer. Nejvíc zaujaly první tři kapitoly, neboť předjímaly napínavý příběh. Ale postupně se to zvrtne a v průběhu čtvrté a páté už čtenář přesně dopředu ví, jak to bude pokračovat a jak to skončí, což odrazuje ve čtení, jestliže se v textu neobjeví nic překvapivého. Naštěstí jsou kapitoly velmi krátké a knížka úzká, takže než se člověk rozhodne, že ji odloží, má ji vlastně přečtenou :)

surikata246

Bylo to příjemné a napínavé první setkání s autorem. Jsem nadšená a doporučuji ostatním čtenářům.

cukrovka

Tak jako vždy od tohoto autora je to za plný počet hvězd. Na pár stránkách nám rozkrývá psychologické drama jednoho otce, který ztratil vše a jeho řešením je pomsta. Opět skvěle napsané. A samozřejmě jsem si na youtube vyhledala skladbu uvedenou v závěru knihy.

Iki1

Parádní a čtivá oddechovka. Zaujal mě autorův styl, kdy se vypravěč retrospektivně vrací, něco zamlčí, něco dopoví. Do toho se prolíná drsná současnost, leccos vyplyne na povrch, něco si hlavní postava domýšlí. I když je mnohé nevyřčeno, z příběhu mrazí, a čtenář se nutně musí zamýšlet nad tím, co by, kdyby on sám...

BaPe895

Čtivà a napínavá kniha.osobně ale knihy s podobným tématem příliš nevyhledávám.

konicekbily

Čtivé jsou všechny autorovy knihy. I tato, s mnohokrát použitým tématem. Ale vymyšlená zápletka, jak to udělat, aby se k jádru věci dostal čtenář co nejpozději, to už je téměř geniální! Moc pěkná rychlovka!

cucik14

Třetí pokračování série s Terencem, opět skvěle napsáno :) Jdu na Sektu!