Děvčátka na slovíčko

Děvčátka na slovíčko

Učebnice tělovědy pro dívky, které dorůstají do puberty.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25900/devcatka-na-slovicko-25900.jpg 3.625
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Avicenum

tatafa
07.01.2017

velice zajímavá knížka, která se dívkám v určitém věku vždycky může hodit ... u této knížky nezáleží na stáří a vždycky bude aktuální, mohu jen doporučit ...

edith79
10.01.2016

Tak tato knížka byla nejčastěji zcizována u nás v knihovně. Někdo ji vždy vynesl pod tričkem a na záchodě jsme studovaly. Potom ji zase některá z nás pod tričkem odnesla zpátky. Maminkám to ušetřilo vysvětlování a nám zanechalo úžasné vzpomínky.

knihamouder
18.09.2014

Možná retro, ale dobré info :-) doma ji máme v knihovně a myslím, že nebude na škodu ji jednou vložit do rukou dcerkám nebo neteřím... Pamatuji si jak jsem se za vše styděla, nechtěla o ničem mluvit. S knihou si člověk zalezl do kouta a v klidu si vše nastudoval sám, nemusel se červenat nad pro mě v té době ,"trapnými" otázkami.

Argony
21.08.2013

Za komunistů asi jediná vhodná četba pro dospívající děvčata. Hodila se i na hodiny biologie. Dneska už existuje naštěstí mnohem větší výběr (taková kniha: Už jsem to dostala je dost "hustá" četba).

tyzik.cejka
05.06.2013

nejsem dívka ale je to dobře retro tak dávám 3 hvězdy

kika 13
20.02.2013

Četla jsem už dávno a moc mě pomohla.

assilem
21.01.2012

Stále velmi praktická kniha a nejen pro děvčátka přicházející do puberty.