Děti země 3 - U lovců mamutů 2

Další pokračování barvitých osudů cromagnonské dívky Ajly, která se spolu s partnerem po letech osamělého života dostává do společnosti lovců mamutů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369138/deti-zeme-3-u-lovcu-mamutu-2-NEB-369138.jpg 4.7110

Děti země 3.

Literatura světová, Dobrodružné, Historické romány
Vydáno, Knižní klub

Mammoth hunters, 1995

Kniha Děti země 3 - U lovců mamutů 2

WáclavpH

Dobré, líbí se mi příběh Ajly
pH

Mabie
30.08.2017

Série je opravdu moc dobře napsaná, tento díl byl z těch povedených.

hana4834
04.07.2017

o 100 % lepší a napínaví děj. jak v první části.

kej7my
07.06.2017

druhý díl U lovců mamutů jsem přečetla doslova jedním dechem. Bylo to tak napínavé, že jsem nemohla vydržet a hned jsem potřebovala vedět, jak to celé dopadne. Ke konci to bylo velmi dojemné. Tento příběh ve mě zanechal hlubokou stopu. Jdu sepsat recenzi.

hankapimi
07.05.2017

Moc pěkně se četly příběhy U lovců mamutů o soužití s Mamutony, kde Ajla konečně našla svůj domov. Autorka pečlivě vykreslila zamotané vztahy Jondalara a Ajly, Ajly a Ranka i ostatních lovců mamutů, lásku, respekt, obdiv, haštěření i všední život celého společenství . Na konci knihy určitě nezůstalo žádné oko suché....

helstyn
04.02.2016

Pokračování zajímavého popisu života lovců mamutů. Zajímavá zápletka s dobrým koncem.

adulik23
10.12.2014

čo napísať, od začiatku takmer po koniec som mala nervy, že sa tí dvaja nevedia normálne porozprávať ale koniec ma dojal a poriadne som si poplakala... perfektné, teším sa na to, čo osud pripraví ajle do cesty ďalej :)

Roselunda 1928
09.05.2014

Jedna z nejlepších knih ze série Děti země.
Ráda si představuju smutné konce, jako: Nešťastný Jondalar skočí do propasti, Ajla se spojí s Rankem a bude žít s věčnými výčitkami svědomí. ale doopravdy to nemám ráda, jsem ráda, že to tak dopadlo.

(Omlouvám se za minulý komentář, byl psaný k jiné knize. Ta moje roztržitost:DDDD)

Řeka bohů III. - Čaroděj
Řeka bohů III. - Čaroděj