Deti včerajška

Deti včerajška https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167172/deti-vcerajska-167172.jpg 5 5 3

Predpokladá sa, že sen môže odhaliť aj zážitky z minulých životov. Toto sa možno udialo aj v živote Jenny Cockellovej, ktorej sa od detstva snívalo o žene, ktorú nikdy nevidela, ale mala pocit, že sú nejako spriaznené. Až v dospelosti sa rozhodla túto záhadu vyriešiť a začala zbierať materiál, ktorý by ju priviedol na stopu a potvrdil, že ide o útržky z jej predchádzajúceho života. Za pomoci odborníkov sa hypnotickou regresiou presunula do minulosti a zistila, že naozaj bola v minulom živote matkou šiestich detí. Vďaka pochopeniu svojho okolia sa jej naozaj podarilo vypátrať identitu ženy a stretnúť sa s deťmi.... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Motýľ

Yesterday s Children , 1994

Souteska
20.09.2017

Viděla jsem film Včerejší děti - knihu jsem nečetla, ale film byl pěkný.

sira
22.01.2017 5 z 5

Naprosto skvělá kniha psaná autorkou na základě vlastních zkušeností. O reinkarnaci jsem toho přečetla hodně, ale tato kniha je opravdu výjimečná v tom, že ji napsal někdo, kdo to celé prožil a ještě můžeme sledovat způsob, jak se k minulým životům autorka vůbec dostala a pak i vyrovnala. Za shlédnutí stojí i zfilmovaná verze.

lusila
25.06.2013 5 z 5

Naozaj je to možné? Takáto otázka ma sprevádzala niekoľko dní po prečítaní tejto knihy. Čítala som už všeličo, ale toto ma zaskočilo. Pozrela som si aj film.

zfilmováno reinkarnace minulé životy

Autorovy knížky