Děti píší Bohu

Děti píší Bohu https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60935/deti-pisi-bohu-60935.jpg 5 42 15

Autory této knihy jsou děti. V krátkých prosbách se zde obracejí k Bohu tak, jak to my dospělí většinou již nedovedeme …

Humor Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Children's Letters to God , 1967

Starmoon
30.01.2021 5 z 5

Veľmi rozkošné. Pri čítaní tejto knihy sa človek skrátka musí usmiať/usmievať.

TaLu
11.12.2020 5 z 5

Milé a úžasné. Možná je načase, rozpomenout se na vyjadřování dítěte, kterým jsme byli. Přímočaré, bez zkoumání, zda je, nebo není vhodné se ptát.

Milý Bože, mohl bys mi říct, k čemu je dobrá rýma ?
Tvůj Luděk

Milý Bože, díky za brášku, ale já jsem se modlila za pejska.
Gábina

Jelitovna
17.05.2020

Olda se ptal: "Pamatuješ, jak nám odpadla škola, protože bylo hrozně moc sněhu? Nešlo by to udělat znovu?"
Tak tohle ti, Oldo, Bůh splnil, a šlo to i bez sněhu.

MatejSmehyl
13.05.2019 5 z 5

Velmi milá knížka...

jan-da
01.06.2018 5 z 5

Mám ráda dětské úvahy, otázky a jejich vysvětlení daného tématu. Při čtení této knížečky, kterou máte přečtenou hned, mě neopouštěl úsměv od ucha k uchu a často ho střídal hlasitý smích. Navíc velké plus dávám za zpracování knížečky, a tím myslím různé rukopisy, žádný v počítači psaný text.. Kdo se, stejně jako já, rád pobaví nad dětskými zamyšleními, rozhodně doporučuji.

B-artX
01.05.2018 5 z 5

Velmi milá a často i vtipná knížečka. Příjemná oddychovka, která vykouzlí úsměv na tváři. Některé ty dopisy by nikdo z dospělých nevymyslel :).

Milý Bože vsadím se, že je pro tebe velmi těžké milovat všechny lidi na celém světe. V naší rodině jsme jenom čtyři a mně to tedy moc nejde. -Anežka

Milý Bože, je pan farář tvůj kamarád a nebo se znáte jenom pracovně? -David

Proč se v bibli nepíše i o paní Bohové? To jsi s ní ještě nebyl ženatý, když jsi to psal? -Jakub

tonysojka
25.04.2018 5 z 5

Mně to taky kdysi dostalo na kolena

Chesterton
06.01.2018 5 z 5

Spontánně radostné a uvěřitelně přesné vidění světa dětským srdcem, které bychom si tak moc přáli uchovat :))

Eorin
07.10.2017 4 z 5

Úsměvné, oddychové.

Hebrey
06.10.2017 5 z 5

Tu jsem kdysi dávno měla doma a listovala jsem v ní pravidelně. Super knížka, v mnoha ohledech lepší než stohy psychologických a teologických spisů.

yenda1
14.06.2016 5 z 5

Více než cokoliv jiného, jsou to geniální postřehy vyjádřené pár slovy, bez příkras a kudrlinek.
...................................
Milý Bože,
opravdu jsi chtěl, aby žirafa vypadala takhle
nebo jsi jí trochu zpackal? Dora
....................................

dělám co můžu.
Franta

Snovač
09.09.2014 3 z 5

Občas je to milé, občas dokonce vtipné. Občas.

zdisule
31.10.2013 5 z 5

Osvěžující setkání s dětským myšlení, kéž bychom i my dospělí dokázali být vůči Bohu tak otevření, bezprostřední a upřímní.

vhojta
29.03.2013 5 z 5

Milý Bože, díky za brášku, ale já jsem se modlila za pejska.
Gábina.

Renava
27.12.2012 4 z 5

Nefalšovaná detská úprimnosť ako na dlani ! :-) Čo strana, to jedna "vážna" detská úvaha, otázka, dilema, každá z nich smerujúca k tomu Najvyššiemu. Všetky sú niečím originálne, mnohé veľmi vtipné, milé a odzbrojujúco nevinné.
----------
Milý Bože,
nemyslel som si, že fialová tak ide k oranžovej, kým som nevidel východ slnka, čo si urobil v utorok. To nemalo chybu. (Eugen)
...............
Milý Bože,
naša učiteľka hovorí, že severný pól nie je naozaj hore. Pomýlil si sa aj niekde inde? (Braňo)
................
Keď si taký múdry, nože, či rozlúštiš moju šifru: VDDL RBT CLJKS NT PSD KHLSM ATFO. Ak to rozlúštiš, tak zajtra zaprš, nech viem. (Jaro)