Děti píší Bohu

Děti píší Bohu

Autory této knihy jsou děti. V krátkých prosbách se zde obracejí k Bohu tak, jak to my dospělí většinou již nedovedeme …

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60935/deti-pisi-bohu-60935.jpg 4.724

Children’s letters to God (1967)

Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Karmelitánské nakladatelství

Eorin

Úsměvné, oddychové.

Hebrey

Tu jsem kdysi dávno měla doma a listovala jsem v ní pravidelně. Super knížka, v mnoha ohledech lepší než stohy psychologických a teologických spisů.

yenda1
14.06.2016

Více než cokoliv jiného, jsou to geniální postřehy vyjádřené pár slovy, bez příkras a kudrlinek.
...................................
Milý Bože,
opravdu jsi chtěl, aby žirafa vypadala takhle
nebo jsi jí trochu zpackal? Dora
....................................

dělám co můžu.
Franta

Anja15
18.04.2016

krásné a spontání reakce dětí

Snovač
09.09.2014

Občas je to milé, občas dokonce vtipné. Občas.

zdisule
31.10.2013

Osvěžující setkání s dětským myšlení, kéž bychom i my dospělí dokázali být vůči Bohu tak otevření, bezprostřední a upřímní.

vhojta
29.03.2013

Milý Bože, díky za brášku, ale já jsem se modlila za pejska.
Gábina.

Renava
27.12.2012

Nefalšovaná detská úprimnosť ako na dlani ! :-) Čo strana, to jedna "vážna" detská úvaha, otázka, dilema, každá z nich smerujúca k tomu Najvyššiemu. Všetky sú niečím originálne, mnohé veľmi vtipné, milé a odzbrojujúco nevinné.
----------
Milý Bože,
nemyslel som si, že fialová tak ide k oranžovej, kým som nevidel východ slnka, čo si urobil v utorok. To nemalo chybu. (Eugen)
...............
Milý Bože,
naša učiteľka hovorí, že severný pól nie je naozaj hore. Pomýlil si sa aj niekde inde? (Braňo)
................
Keď si taký múdry, nože, či rozlúštiš moju šifru: VDDL RBT CLJKS NT PSD KHLSM ATFO. Ak to rozlúštiš, tak zajtra zaprš, nech viem. (Jaro)