Děti ohně

Neuvěřitelně strhující thriller plný zvratů, které vás nenechají spát. Tato kniha vás upoutá hned na první stránce a neodložíte ji ještě pozdě do noci. Jednoho deštivého říjnového dne je v opuštěné nemocnici nalezeno tělo. Je tak spálené, že ho nelze identifikovat. Vyšetřovatelka Alex Kingová však ví, že každá oběť je něčí dcera nebo syn. Alex musí svoje vlastní problémy odložit stranou a všechno dát do hledání vraha. Když je však nalezena další oběť, začne tušit, že vražda v nemocnici byla jenom první z mnoha. Zrovna, když Alex objeví tragickou spojitost mezi oběťmi, ocitá se sama v ohrožení. Stojí za tím osoba z její minulosti, nebo je vrah blíž, než si myslela? Alex nezbývá mnoho času. Dokáže dopadnout pachatele, než přijde o život někdo další, nebo se k ní pachatel dostane dřív, než ona k němu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445672/big_deti-ohne-nqQ-445672.jpg 486

Detektivové Kingová a Laneová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Omega

Nobody's Child, 2018

Kniha Děti ohně

Emma27

Třetí knížka byla víc čtivá a zajimavá.

monte

Velmi čtivé

lalaserka

Možná trochu slabší než předchozí díly ale i tak spokojenost. Děj odsypával a závěr byl nečekaný

Míša02

Opět další skvělá kniha od této autorky. Jen ten konec byl možná až moc uspěchaný a málo rozvedený. Věnovala bych mu o pár stran víc.

SimonaP

Předchozí kniha byla lepší. Tady mi přišel hodně uspěchaný konec, divné motivy pachatelů. Ale číst se to dalo

Dandulka
03.11.2021

Tahle serie me opravsu chytla. Je ctiva a zajimava. Super.

ivzu77
07.09.2021

Vždycky jsem chválila i této autorky krátké kapitoly, které udržují napětí a děj v pohybu. I tentokrát mi to velice vyhovovalo, ale na začátku jsem se právě díky těm krátkým kapitolám v ději ztrácela a hodně osob mne mátlo. Ale pak se vše propojilo a opět to bylo čtivé, rychlé a dobré.

Toňula
11.08.2021

Možná trochu slabší než předchozí autorčiny knihy , ale i tak spokojenost.. trochu jsem sice vytušila pachatele, přesto jsem si užila čtivý a napínavý děj.