Děti ohně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neuvěřitelně strhující thriller plný zvratů, které vás nenechají spát. Tato kniha vás upoutá hned na první stránce a neodložíte ji ještě pozdě do noci. Jednoho deštivého říjnového dne je v opuštěné nemocnici nalezeno tělo. Je tak spálené, že ho nelze identifikovat. Vyšetřovatelka Alex Kingová však ví, že každá oběť je něčí dcera nebo syn. Alex musí svoje vlastní problémy odložit stranou a všechno dát do hledání vraha. Když je však nalezena další oběť, začne tušit, že vražda v nemocnici byla jenom první z mnoha. Zrovna, když Alex objeví tragickou spojitost mezi oběťmi, ocitá se sama v ohrožení. Stojí za tím osoba z její minulosti, nebo je vrah blíž, než si myslela? Alex nezbývá mnoho času. Dokáže dopadnout pachatele, než přijde o život někdo další, nebo se k ní pachatel dostane dřív, než ona k němu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445672/deti-ohne-nqQ-445672.jpg 4.245
Série

Detektivové Kingová a Laneová 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Omega
Orig. název

Nobody's Child, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Děti ohně

Přidat komentář
Ira13
29. dubna

Úplný souhlas s předešlým komentářem Kekik . Kniha se četla rychle - přečtená za dva večery. Některé linky by chtěly více rozvinout. Závěr rychlý - nečekala jsem tyto pachatele a osud některých zůstal nedořešen.

Kekik
27. dubna

Zajímavý příběh, ale málo prostoru k využití jeho potenciálu.

Kniha na mě působila jako delší povídka než ucelený příběh. Děti ohně mají 288 stran. K tomu krátké kapitoly, které jsou u této série typické. Takže příběh sám o sobě je vážně krátký. Za mě osobně dostalo mnoho prostoru soukromí ostatních lidí. Zvláště jedna rodina zde dostala až příliš mnoho prostoru. A to na úkor vyšetřování. Toho je zde na můj vkus pomálu. Pochvalu si zaslouží čtivý styl psaní.

Když dojde k odhalení osoby, která stojí za útoky na Alex, byla jsem zklamaná. Chybí mi pořádný motiv, důvod. Tato linka příběhu byla celkem odbytá. Škoda. Mohlo to přidat více vzrušení a akce.


BlueTer
22. dubna

Kniha je velice čtivá, konec jsem nečekala, takže mě překvapil. Dá se číst i bez znalosti předchozích dílů, což mě těší, protože ten hlavní příběh na sebe nijak nenavazuje. Stejně mi tam ale něco chybělo. A všimla jsem si, že kapitoly jsou špatně očíslované, je tam 2x kapitola 41 a 2x kapitola 43, nebo to tak má být :D

bigben
13. dubna

Přečteno velmi rychle, děj plynul, pachatel odhalen skoro až na konci knihy, což oceňuji...Už se těším na další od této autorky.

janina66
27. února

Musím říci, že kniha je čtivá. Ovšem 1./2 knihy byla, alespoň pro mě, dost nezáživná. Samozřejmě konec strhující a hodně překvapující odhalení i v úplném závěru. Ale toto pokračování pro mě nejslabší. Dívky ve vodě jasně nej.

PetraCy
09. února

Opět skvěle napsaná kniha, ve všech třech dílech perfektní zápletka až do konce napínavá... doporučuji...

Leniii
07. února

Kniha je čtivá, motiv a konec překvapivý, ale i tak mi tam prostě něco chybělo...

AKHKH
30. ledna

Kniha je napínavá a čtivá.
Čtenář příběh sleduje z několika úhlů pohledu. Ze začátku se mi toto střídání nelíbilo, ale postupem času se ustálilo a děj byl více sledován z pohledu hlavních vyšetřovatelek.
V knize jsem bohužel narazila na nesrovnalosti v souvislosti s českým překladem, ale naštěstí jde spíše o drobnější chybky.
Kdo má chuť si přečíst lehkou detektivku, která ho pohltí, toto by byl jeden z mých tipů.

1