Sládek dětem

Sládek dětem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138646/bmid_sladek-detem-64e9f13ac5a70.png 5 24 9

Výbor z básní J. V. Sládka pro děti. Bohatě ilustrovaná sbírka poezie přibližuje dětem prostou a zároveň úchvatnou mluvou národních říkadel jejich svět a hry, přírodu i zvířata. Pro předškolní věk.

Gejitka
06.10.2022 5 z 5

Krásná sbírka milých básniček pro děti i jejich rodiče s překrásnými ilustracemi Mikoláše Alše. Stojí za přečtení. Pohladí na duši.

Kontryhelka
01.02.2022 5 z 5

Krásné čtení a milá vzpomínka na opravdu překrásné básně a ilustrace. Jsou věci, které když se jednou chytí, tak se nepustí. To je moje vášeň a slabost pro tento druh literatury, který je ojedinělý a navždy se zapíše do čtenářova srdce. Stará, dobrá klasika.

Medunkavera
01.09.2021 5 z 5

Moje první básničky, které jsem jako malá četla.

veronika5179
27.04.2021 5 z 5

Nádherná vzpomínka na dětství. Jako dospělá v nich pořád vidím ono úžasné kouzlo, které se po generace nemění i krásu, kterou stojí za to objevovat už v dětském věku.

bubo bubo
12.03.2021

Nemýlím li se, byla v tom jedna odporná básnička a ilustrace s čertem.

Kontryhelka
11.01.2021 5 z 5

Krásná kniha mého dětství. Ach jo, kdeže loňské sněhy jsou ......

Hoshi
04.12.2019 5 z 5

Ach, jsou to milé, čtivé, příjemné, jednoduché básničky, které pohladí po duši nejen děti, ale i dospělé a i po tolika letech mají stále své kouzlo a snad ho nikdy neztratí.

bubo bubo
06.05.2013

Mam z toho trauma, je tam basnicka a ilustrace jak cert odnasi nekam chlapecka. Ta knizka je u rodicu a dodnes z ni mam spatnej pocit kdyz ji jen vidim.

Selinute
29.10.2012 5 z 5

Milá vzpomínka na dětství.