První, která zemře

První, která zemře https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417233/bmid_prvni-ktera-zemre-Jtk-417233.jpg 4 230 71

Jedné horké letní noci spadne mladá žena ze střechy a zemře. Na tichou ulici je přivolána vyšetřovatelka Alex Kingová. Oběti Keiře Northové bylo dvacet let, byla šťastná a bezstarostná. Její smrt vypadá jako nehoda, ale na koberci je rozbité sklo a svědek zaslechl hádku. Je možné, že ji chtěl někdo zabít? Keiřini přátelé se nezdají tak nápomocní, jak by Alex čekala, a pitva odhalí, že Keira skrývala tajemství: byla v pátém měsíci těhotenství. Alexův tým brzy pochopí, že všichni Keiřini nejbližší přátelé mají tajemství, za jehož uchování by byli jistí lidé schopní i zabít. Jakmile si Alex uvědomí, že Keira by mohla být jen první obětí na dlouhém seznamu, její vodítka ji zavedou k vlastnímu prahu. Alex se musí potýkat se svými démony - dokáže chytit vraha, než zemře někdo další?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Omega

The First One To Die , 2017

ivoiro
16.07.2020 3 z 5

Dalo se to číst, ale chyběla mi taková ta třešnička na dortu.

JitkaHambi
13.07.2020 3 z 5

Tak s touhle knihou jsem se neskutečně trápila, vůbec mě nebavila a už jsem chtěla odložit.Ale vydržela jsem a nakonec to nebylo tak špatné, i když žádná velká pecka.Za mně takový průměr.Přečetla jsem a brzy na ní zapomenu.

Kefyna
12.07.2020 5 z 5

Kransně se čte. Žádná zbytečná omáčka kolem. Skvělý a napínavý příběh.

Nikol117
17.06.2020 4 z 5

Napínavá detektivka s opravdu hodně zapleteným příběhem. Ale četlo se to dobře a konec byl překvapivý.

evik_svistik
13.06.2020 5 z 5

Pro mě velmi příjemná detektivka, moc dobře se mi četla, ale teda některé chyby (nevím jestli vznikly překladem nebo už u autorky), copak těhotné chodí na rentgen? Nicméně nenechala jsem si to kazit a knížku jsem si i tak užívala :-)

idkmaybejacob
11.06.2020 4 z 5

Skvělá kniha se skvělým závěrem.

Leniiis
07.06.2020 3 z 5

Mě teda první autorčina knížka bavila mnohem víc. Tady mi nepřišlo vubec žádný napětí a akce. Postavy mi byly uplně vzdálený, nebyly více popsány jejich povahy a životy.

Kerberos
23.05.2020 4 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první,napínavé,čtivé,ke konci mírně překombinované,ale byla jsem spokojená.

Kekik
18.05.2020 4 z 5

Zpočátku mě zaskočilo, že jsem se do příběhu nedokázala naplno ponořit. Chyběl mi hnací motor, který by mě posouval. Jakmile ale došlo k další tragédii, už jsem měla problém knihu odložit.
V konečném hodnocení tedy o trochu slabší než předcházející díl, ale i tak je kvalitou dost vysoko. Těším se na další setkání s Alex a Chloe.

Theresa.2679
16.05.2020 5 z 5

Kniha mě hodně bavila, dobře se mi četla, děj mi utíkal.

jankaander
30.04.2020 5 z 5

Prvni kniha me bavila vic.....

denisa4297
25.04.2020 3 z 5

Kniha se velice dobře četla. Líbilo se mi, že každou kapitolou jsem si říkala, že vrahem bude někdo jiný a na závěr celkem šok. Místama mi kniha přišla trošku natahovaná.

romanka26
19.04.2020 2 z 5

Mně tato kniha bohužel nesedla, nebavila mne. Dívky ve vodě se mi celkem líbily. Ale tuhle knihu jsem ani nedocetla.

Lindulinek
11.04.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Měla spád a já ji přečetla jedním dechem. Zápletka výborná a závěr mě překvapil

ArwenAragorn
05.04.2020 3 z 5

Na knížku jsem se moc těšila a asi proto jsem byla zklamaná. 3* jinak u mě ještě neznamenají, že se jedná o špatnou knihu, ale já jsem čekala, ani nevím proč, nějakou bombu. Čtivé ano, napínavé vůbec ne a soukromí vyšetřovatelů mě nebavilo a nezajímalo.

Jiparis
01.04.2020 4 z 5

Jaký vliv mají chyby rodičů na jejich děti? Zajímavý námět viny a trestu. První polovina knihy se docela vlekla, druhá část se mi líbila mnohem více. Nadějná autorka.

maličkán
30.03.2020 5 z 5

Moje první kniha od autorky, ale určitě ne poslední. Moc dobře se četla.

kika 13
11.03.2020 5 z 5

Chtěla bych co nejdříve další díl.Super čtení.

Polinka92
08.03.2020 5 z 5

Snadno se čte, nelze předem s určitostí říct, že znáte výsledek.
Moc povedený příběh.

mirunda
06.03.2020 3 z 5

No co říct, první kniha autorky byla za mě mnohem lepší. Tady mě nedokázala kniha udržet v napětí a příběh mě moc nebavil.

vraždy Wales thrillery pro ženy

2018  77%Dívky ve vodě
2019  79%První, která zemře
2020  77%Děti ohně
2021  80%Slib mrtvým
2022  70%Hádka

Kniha První, která zemře je v