Detektivní agentura Půlměsíc

Detektivní agentura Půlměsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21196/bmid_detektivni-agentura-pulmesic-IgS-21196.jpg 4 64 8

Fletcher Moon není ledajaký dvanáctiletý kluk. Už v jeho třech letech se u něj projevily vlohy pro detektiva. Dostane zvláštní případ a najednou se okolo dějou divné věci. Objeví Fletcher kdo za tím skutečně stojí?

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Half-Moon Investigations , 2006

Zverak
12.07.2021 5 z 5

Kniha se mi opravdu hodně líbila. Je to jako kdyby se Eoin Colfer snažil napsat Sherlocka Holmese a podle mě se mu to povedlo. Hlavní hrdina je kluk Fletcher Moon, který se jednoho dne zaplete do velkých problémů, které se svou chytrostí a malou pomocí svého společníka, snaží vyřešit. Jak už jsem napsal, kniha se mi moc líbila, dávám pět hvězdiček z pěti.

mirkoczentovic
03.04.2018 3 z 5

Bujná fantázia a perfektný štýl, dve hlavné zbrane Colferovej tvorby. :-)

Dosť často vtipné (niekedy aj veľmi), občas prekvapivé, občas až príliš napínajúce povestnú strunu. Obzvlášť, keď všetky zvraty smerujú len ku klasickému happy-endu - tí, ktorí sa od začiatku tvárili ako dobrí, boli tí zlí a naopak.

RemiBlack
16.10.2017 4 z 5

Dá-li se o nějakých knihách říct, že jsou čtivé, jsou to právě knihy od Eoina Colfera. Pokud je vám tak kolem dvanácti, tak si knihu opravdu užijete. :) Místy to bylo divné (Les Jeunes Etudiants), místy skvělé (Sharkeyovi). V součtu tedy čtyři hvězdičky.

A ano, Artemis Fowl je lepší. ;)

toni-az
18.08.2016 3 z 5

Příjemná oddechová četba spíše pro mladší ročníky, nicméně i tak jsem si ji užil. Do Artemise Fowla tomu ještě něco chybí, přesto je děj napínavý, rozuzlení nečekané a styl autora nezaměnitelný. Pro uvolnění byla jak dělaná.

FMMMM
30.04.2015 4 z 5

Nic jiného jsem od autora nečetl a u knihy jsem se docela nasmál.

Marthas
09.03.2014 4 z 5

Pro mne tato kniha rozhodně nebyla takovým zklamáním jako Seznam přání!:(

Layss
21.02.2012 3 z 5

Přidávám se k předchozímu komentáři. Knížku jsem si koupila kvůli autorovi, ale nebyla jsem z toho tolik nadšená, jak jsem doufala.

Liondande
16.08.2011 2 z 5

Jakkoliv mám tohoto autora velmi ráda, tato kniha byla zklamáním...

detektivky pro děti

Eoin Colfer