Nečekané přiznání

Nečekané přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491624/bmid_necekane-priznani-Pg3-491624.jpg 5 848 201

Když je na příjezdové cestě domu v Dentonu nalezeno tělo mladého studenta s fotografií připnutou na límci, je detektiv Josie Quinnová na místě činu jako první. Dům patří Gretchen Palmerové, obětavé člence Josiina týmu, která ale zmizela. Josie ani na okamžik neuvěří, že by pachatelem mohla být Gretchen, a pracuje nejen na tom, aby vyřešila smrt mladíka, ale i na tom, aby našla svoji kolegyni. Jenže ta se o pár dní později sama přihlásí na policii a chce se nechat zatknout. Josie ví, že Gretchen v žádném případě vrahem být nemůže. Ale proč by se přiznávala k vraždě, kterou nespáchala? Při pátrání v Gretchenině životě obestřeném spoustou záhad a bílých míst Josie odhalí souvislost mezi chlapcem, fotografií a zničujícím případem z Gretcheniny minulosti. Ale když už si Josie myslí, že začíná rozmotávat spletená vlákna případu, stane se ve městě další zločin – tentokrát brutální vražda mladého páru. Dokáže Josie zjistit pravdu včas, aby zachránila svou kamarádku před doživotním vězením, nebo jistou smrtí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Her Final Confession , 2018

genduna
20.02.2023 3 z 5

Moje první kniha od této autorky. Nenadchla, ale ani neurazila. Možná si přečti i další..

Bla80
19.02.2023 5 z 5

Autorka nezklamala, Josie jsem si oblíbila. už se těším na další knihu, mám ji už připravenou...

krejcovka76
19.02.2023 5 z 5

Tak to byla jízda a nejen díky motořkářům. Prolínající se několik časových linií, neustále udržování čtenáře v napětí, barvitě popsané scény. Prostě úžasný styl autorky, který mi neskutečně vyhovuje. Člověk se cítí součástí příběhu. Díky

veriszv
15.02.2023 5 z 5

Další díl s Josie Quinn byl opět perfektní. Bavila mě zápletka, navíc autorka umí skvěle dávkovat napětí, takže v příběhu nenajdete žádná hluchá místa.
Líbí se mi, že si série udržuje standard a nemá vůbec klesající tendenci.

Annyshga
11.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Jelikož jsem knihu četla po hodně dlouhé době od vydání předešlého dílu, měla jsem ze začátku trošku problémy vzpomenout si co se odehrálo. Autorka se totiž o událostech z minula moc nezmiňuje. A vlastně to ani nebylo potřeba, po pár stranách mi vše pěkně samo naběhlo .
Vyšetřovatelka Josie je známá tím, že se do případů vrhá po hlavě a nedá si pokoj dokud neuspěje. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Není se čemu divit když šlo o její kolegyni z policejní party.
Po Gretchen se během služby slehne zem. V jejím domě se najde mrtvé tělo a pak už je vše jak na horské dráze. Na povrch se dostávají nové skutečnosti. Ty však nutí její kolegy zamyslet se nad tím, zda svoji parťačku opravdu znají.
Celý příběh byl opět neskutečně moc čtivý. Současnou dějovou linku střídalo pár kapitol z minulosti a musim říct, že ty vážně staly za to!Až mi bylo líto, že právě o případu z minulých let není celá kniha. Moc se mi líbila jemná romantická linka v pozadí mezi Josie a Noahem. Konečně se někam posouvají a on pomalu ale jistě zdolává její neproniknutelnou ulitu za kterou se celé roky schovává.

Kaja1
04.02.2023 4 z 5

Další ze zapeklitých případů Josie. Jen je třeba knihy číst postupně, jinak fakt kolikrát nevíte, která bije. Doufám, že Noah už Josii zůstane. Jinak téma genetiky je zajímavé, nevím jestli je úplně bezpečné, když lidé posílají svou DNA, aby zjistili své předky, ale to už je na každém z nás.

lucakuca
28.01.2023 5 z 5

Pořád pořádná jízda! Autorka umí a nepolevuje. Co díl to unikát.

twiggynka
26.01.2023 5 z 5

Knihy od Lisy Reganové jsou super. Sympatické postavy, napínavá zápletka a žádné zbytečné omáčky okolo. Doporučuji celou sérii.

mcabr
25.01.2023 5 z 5

Zase pěkné čtení, děj i zápletka.

P3_tis
22.01.2023 4 z 5

Třetí dil se mi líbil víc, ale je to spíš osobní preference. Josie mě ohromně baví a já se nemůžu dočkat dalšího dílu!

namornice
22.01.2023 4 z 5

V dalším díle ze série Lisy Reganové sledujeme Josie při řešení případu své kolegyně Gretchen. Děj se odehrává ve dvou časových liniích. Josie a její tým musí odhalit, co skrývá minulost Gretchen a vyřešit současnou vraždu, která pravděpodobně s onou minulostí souvisí.
Děj je opět velmi napínavý a prostředí motorkářského gangu příběh zajímavě oživilo.
Jitka Ježková a její práce s hlasem je opravdu naprosto skvělá a její interpretace přidala knize ještě víc na přitažlivosti.

kolacky
21.01.2023 5 z 5

Uff... Každému členu party se musí stát něco vošklivýho, ach jo. Ale skvěle podané, výborně vymyšlené, Josie nemá chybu.

ElikaS
18.01.2023 5 z 5

Tohle byl asi zatím nejlepší díl série. Mimochodem to je právě to, co se mi na Josie Quinn líbí nejvíc, každý díl je lepší než ten předchozí. Jsem zvědavá, jak dlouho to autorce vydrží. Příběhy se sériovými vrahy mě hodně baví a tenhle je navíc výborně podaný. Samotné vyšetřování je komplikované, zápletka opravdu zajímavá a zakomponování Gretchen parádní. Je super, že se vše netočí jen kolem Josie, ale třeba i kolem dalších členů jejího týmu.

edith79
12.01.2023 4 z 5

Josiin život pluje v tomto díle na klidných vlnách, zato její kolegyně Gretchen se dostala na rozbouřené moře. Josie se ovšem nevzdává a zakousne se do nového případu, protože tuší, že tak jednoduché to nebude.
Další velmi dobře napsaná krimi od Lisy Regan, která mě velmi bavila. I když pro mě tentokrát o chloupek slabší než předchozí díly , stále víc než dobré.

LenDa70
08.01.2023 5 z 5

Napínavé čtení až do poslední kapitoly s nepředvídatelným tipem na vraha.

Maky806
05.01.2023 5 z 5

Nemělo to chybu, jako vždy. Napínavé od začátku do konce.

Avila
01.01.2023 5 z 5

Zase skvěle napsané a velice napínavé no jako ostatně každý díl této série. I když jsem s postavou Josie měla v prvním díle trošku problém... Tak to už je dávno minulostí a já si každé další čtení nového dílu série užívám.... A už se těším na další pokračování... Které na mě už netrpělivě pomrkává z knihovny

konicekbily
28.12.2022 4 z 5

Autorka další díl napsala podle očekávání ve stylu předchozích knih této řady a přichystala pro nás velice komplikovanou zápletku. Při jejím rozmotávání hlavní hrdinka bojuje se spoustou falešných přiznání a výpovědí - ale nakonec se vše v závěru vysvětlí. Komplikovaná zápletka a množství postav trochu ubývá na přehlednosti čtení, ale celkový dojem je pozitivní.

Luci19346
27.12.2022 5 z 5

Opět se hlavní děj dotýkal i Josie. Ta tedy musí mít nervy z oceli. :) Jinak pro mě zatím nejlepší díl. Nebylo mi dlouho jasné, jak to skončí.

sáně_v_létě
23.12.2022 5 z 5

Kniha psaná velice poutavě, přečetla jsem jedním dechem.

vraždy tajemství svědectví vyšetřování

Lisa Regan