Zabij mě znovu

Zabij mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/bmid_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4 589 171

Detektiv Tom Douglas série

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

Kill Me Again , 2016

Hanka1301
26.02.2019 4 z 5

Jako ostatni knihy autorky je i tato velmi čtivá a trochu nedotažená. Hlavni hrdinka by si zasloužila facku hned několikrát, člověk ma problém s ni sympatizovat.

Tabby
25.02.2019 2 z 5

Kniha na mě neměla takový wow efekt.
Začátek celkem dobrý, zajímavě autorka začala, nález mrtvoly, útěk manžela, tajemství.
Pak bohužel můj zájem upadal a já zjistila že jí dost často odkládám.
Postava Magii, mě dost štvala, nejdříve ubulená a pak se div nestane Supermanem, a navíc mi přišla děsně pitomá. Detektiv taky nic moc, spíše se zajímal o svojí expřítelkyni a mnohé mu uniklo nebýt jeho kolegyni (ta mi přišla nejzajímavější).
No a konec to asi úplně zabil, nejen u mě koukám. :)

L.Helena
24.02.2019 4 z 5

Knížku jsem si půjčila v knihovně, protože se mi hodila do Výzvy. Až během čtení jsem zjistila, že se jedná již o několikátý díl ze série. Četla se moc dobře, nechybí jí napětí a zvraty v ději, takže si časem určitě přečtu i další díly.

babicka_amalka
06.01.2019 3 z 5

knížce by velmi prospělo zkrátit nejméně o 1/3, navíc ten pochybný konec s Frankem...

makry
31.12.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Vikos
30.12.2018

Četlo se samo, ale hlavní postava tedy Maggie mi byla hodně nesympatická - ale jinak fajn :)

MíšaS.
05.12.2018 2 z 5

Zezačátku jsem si říkala SUPER, ale jak se pak dějové linky začaly spojovat dohromady, nadšení opadávalo a ten konec to zazdil úplně.

Ráčkajda
01.12.2018 5 z 5

Nádhera, četlo se to samo.

Evka27
25.11.2018 4 z 5

První kniha,kterou jsem od této autorky četla a zas po delší době povedený psychothriller.

reňa30
28.10.2018 4 z 5

Tom Douglas -sympaťák a co hlavně,není vykreslen jako superhrdina,což je pro mne pozitivní.
Kniha se mi zhruba do poloviny četla tak nějak rozvláčně,zdlouhavě a často jsem ji odkládala.Bohužel nenastalo takové to " musím číst a číst .Hodnotím 4 hvězdičkami za nápad a postavy.

Opatov
03.10.2018 3 z 5

Vyborny zacatek, fantasticka audiokniha v podani Simony Postlerova, ale zbytecne komplikovane, pak se to nejak zaseklo.

RADOST
01.09.2018 5 z 5

Skvělá kniha o tom, jak manželská láska dokáže zatemnit mozek. A nejen láska. Kniha o lžích, psychopatech a manipulaci s lidmi. Celá tato série se mi líbí.

Peetullka
28.08.2018 5 z 5

To byla jízda ! Napínavé, Maggie jsem chtěla několikrát profackovat, aby se probrala z toho jak nelogicky uvažovala. Ale za mě, prostě dobrá kniha :) Určitě ten čas stojí za to!

Allla9
22.08.2018 4 z 5

Tuto autorku čtu moc ráda. Zpočátku mě zde chybělo více napětí, ale závěr knihy vše dorovnal.

Nixa
10.08.2018 4 z 5

Druhá kniha od autorky kterou jsem četla a z této už mám lepší pocit. Čtivé a napínavé. Děj zajímavý a konec byl opravdu překvapivý.

hruskovalucie93
03.08.2018 3 z 5

Tak do poloviny knihy to bylo hrozně zdlouhavé a já pořad čekala co z toho vyleze .. ke konci a hlavně konec už stál aspoň trochu za to :) ale souhlasím, že lepší je nečíst recenze, aby pak člověk nebyl příliš namlsaný :)

Ava34
12.07.2018 5 z 5

Tahle knížka se mi opravdu líbila. Postavy mi byli velmi sympatické. Zápletky dokonale promyšlené za mě tak 94%, ale dám 5 z 5

Prateri
09.07.2018 4 z 5

Nikomu to nenutím, ale podle mě mají knihy Rachel Abbottové dobrou a hlavně stálou úroveň.
Zabij mě znovu - sice ze začátku jsem se nějak nemohla dostat do děje, ale po pár stránkách už to jelo a já se vezla taky. Takže, příznivci detektiva Toma Douglase, svezte se s ním také. Nebudete litovat.

hakunamatata
15.06.2018 5 z 5

Když se mi tato kniha dostala do ruky, byla jsem trochu skeptická.
Obal nic moc (obal dělá dojem, že jo), autorka neznámá a ten název mi připadal spíše vtipný.
Na desáté stránce jsem si říkala: ježišmarja, to je přece úplně jasný jak to dopadne.
Hah, jsem se spletla.
Tyvado, to byl nářez! Každejch 5 stran se totálně otočilo kdo je vlastně vinnen, kdo je oběť a jak to teda dopadne. Skvělý to bylo a doporučuju všema deseti!

alva1
01.06.2018 5 z 5

Knihu jsem poslouchala v podání Simony Postlerové v autě cestou do práce a z práce. Jelikož jsem začala jezdit stále pomaleji, začala jsem si ji nosit raději domů. :-) Výkon Simony Postlerové je výborný. V paměti mi utkvěla pasáž, kdy Tom jede k identifikaci těla.