Zabij mě znovu

Zabij mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/bmid_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4 589 171

Detektiv Tom Douglas série

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

Kill Me Again , 2016

Leona333
15.04.2020 3 z 5

Téma v knize, kdy je žena na první dobrou spokojená ve svém manželství - vztahu a pak se něco zvrtne a ONA, nebo ON bez vysvětlení zmizí, prostě se vypaří, bylo v knihách už mnohokrát... Tady mi vadil trochu zdlouhavý úvod a do poloviny knihy i méně napětí. Spíše překombinovaný psychothriller, než pořádná detektivka.
Knize - hlavní ,,hrdince," více jak 3 hvězdičky za její nerozhodnost a jakousi zaslepenost..., dát nemůžu.

Nina291
08.04.2020 5 z 5

Asi její nejlepší kus

1predseda
02.04.2020 4 z 5

Za mne dosud nejlepší díl.

musivila
15.02.2020 5 z 5

Tak tento díl za mě jednoznačně nejlepší a nejnapínavější. Nechyběly chvilky, kdy mi běhal mráz po zádech a tajil se dech. Jelikož mám sama skoro 8 letého syna, tak si ho nedovedu představit v situaci v jaké se ocitl Josh. Ani sebe v situaci Maggie. A konec byl bomba!

KaMal
14.02.2020 5 z 5

První setkání s autorkou a přečteno jedním dechem, můžu jen doporučit. Tom D. působí velmi sympaticky (na rozdíl od Harryho H.), tak si určitě přečtu další, resp. předchozí díl :-)

andrea7191
13.02.2020 4 z 5

Knihy této autorky se čtou samy. Příběh nepředvídatelný, skoro až do konce je čtenář v napětí jak to všechno ve skutečnosti je.

Pest
06.02.2020 5 z 5

Autorka pracuje s propracovanou osnovou dějově nepředvídatelným vývojem. Jedna z nejlepších.

vladka321
01.02.2020 5 z 5

Knihu jsem poslouchala jako audio knihu, četla Simona Postlerová a přednes se mi opravdu líbil. Příběh plný zvratů i napětí, lidských přešlapů a lží, ale také důvěry a až zaslepené lásky. A přestože se jedná o dílový soubor, tak se mi moc líbí, že případ začínal, vygradoval i byl uzavřen v jednom díle, v jedné knize. Určitě si ještě ráda něco od autorky přečtu, či poslechnu.

Mirin1349
22.01.2020 4 z 5

Tuhle knížku má cenu číst už jen kvůli tomu závěru, který celý příběh povýšil do úplně jiných výšin. Přiznám se, že nebýt jeho, tak by bylo moje hodnocení podstatně chladnější, přeci jen pár nelogičností tam bylo. Knížka byla celkově čtivá, autorka umí udržet napětí po celou dobu. Navíc Tom je prostě sympaťák. Důstojný pokračovatel série.

martin3554
21.01.2020 4 z 5

Super.

Vendas
08.01.2020 5 z 5

Super,super!!!

chaera
22.12.2019 4 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky četla, a určitě sáhnu i po dalších. Perfektně vykreslená atmosféra příběhu i samotná zápletka, která mi nedala spát a já si v jednom kuse říkala "ještě jednu kapitolu". Plno napětí, zvratů, strachu - prostě slast. Bohužel půl bodu musím ubrat, protože v ději bylo několik nelogických děr, ale jinak můžu knihu s klidným svědomím doporučit. 4.5/5

nicolettkaa
15.12.2019 3 z 5

POZOR, KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER
Jak dlouho by vám trvalo, než nahlásíte, že postrádáte manžela? Jak dlouho by vám trvalo, než nahlásíte, že vám chodí výhružné zprávy? Jak dlouho by vám trvalo, než byste ohlásili, že vás někdo sleduje? Na tyto otázky si naše milá Maggie odpověděla naprosto nelogicky, až jsem měla chuť ji proplesknout. Na druhou stranu její manžel si zasloužil......také se toho dočkal.
Za mě opět průměrná detektivka, která se v sérii ničím nevymyká. Některé kroky hlavních postav nelogické a málo pravděpodobné (opět). Kniha se čte dobře, znovu bych do ní už ale nešla.

koki.veru
25.11.2019 5 z 5

Opět skvělý díl od R.Abbott :) opravdu povedená série i tento díl. Líbí se mi, jak jsou knihy napínavé, a téměř do poslední stránky nevíte, kdo za tím vším je, případně zda se ještě děj nějak nezmění. Jdu se okamžitě vrhnout na další díl :)

Agida
24.11.2019 5 z 5

Další super díl od mé oblíbené autorky. Bylo to zajímavé, napínavé, vyšetřovatel je sympaťák (žádný alkoholik), střídala se minulost se současností (což mi v této knize kupodivu vůbec nevadilo, právě naopak jsem se dozvěděla, co a koho k čemu vlastně vedlo). Občas mě trošku stvala hlavní hrdinka, ale vlastně není jasné, jak bych se v její situaci zachovala já... Snažila se chránit především svoji rodinu....Jsem zvědavá na další díl, zatím se mi nejvíc líbila Nezvestna.....

smejkalova.m
24.11.2019 5 z 5

Tato autorka je skvělá, kniha byla super, čte se hodně dobře. Těším se na poslední díl :-)

Ketrin.TR
21.11.2019 5 z 5

Rachel Abott mě prostě baví! Její knížky čtu ráda, vždycky člověka drží napnutého jak gumu od trenek až do samého konce. Zezačátku se mi díky flashbackům do minulosti trochu míchaly oběti, což se ale postupem srovnalo a vše zapadlo kam má. A jsem na sebe pyšná, protože je tohle jedna z mála knížek, kde jsem odhalila padoucha už někdy v půlce! Těším se na další Tomovo pátrání, je to prostě sympaťák :-)

Pája699
12.11.2019 5 z 5

Za mě povedený kousek od této autorky. Mě se naopak líbilo prolínání současnostni s minulostí. Čtenář tak pochopí, kdo co jak a proč a vše pak dává smysl. Chvilkama mě hlavní hrdinka štvala, sama jsem ji popoháněla, ať už jim to konečně řekne :-) Za mě super počtení.

Jaruš7
04.11.2019 5 z 5

Citace :"Osudu svého já jsem pán, duše své já jsem kapitán."
Intenzivní napětí, v roli matky malých dětí a manželky, chrání svou iluzi šťastného manželství až po stržení masky, kde emoce k zodpovědnosti překročí mez a škodolibá past má svou další oběť, s pokřivenou tváří v zrcadle života.
Audiokniha, skvělá.

Mrejča
30.10.2019 3 z 5

Audiokniha. Jedna z mála detektivek, kde jsem během poslechu přesně tipla, kdo - co - proč. Nevím, jestli je to dobře nebo ne, nevím, nakolik za to může rozdílné vnímání při četbě a poslechu, každopádně vím, že už se k ní nevrátím, právě pro to moje odhalení.