Spi sladce

Spi sladce https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237074/mid_spi-sladce-RCs-237074.jpg 4 712 184

Detektiv Tom Douglas série

Když vás ovládne posedlost… Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

Sleep Tight , 2014

Babfija
07.07.2019 5 z 5

První z přečtených od této autorky. Vtáhne vás do děje tak, že knížku chcete číst na jeden zátah.

micha-ella
15.06.2019 3 z 5

Po Nezvěstné, která mě moc nezaujala, jsem zkusila ještě tuto knížku, ale dopadlo to stejně. Detektivka s několika přidanými příběhy, konec jak z béčkového filmu. Třetí knížku od této autorky už určitě nevyhledám.

evin84
15.06.2019 5 z 5

Super,kniha byla ctiva

alexis818
15.06.2019 4 z 5

Pěkný příběh,jen trochu těžkopádněji napsaný.Je škoda,že autorka nezpracovala toto téma trochu zajímavěji.Jinak slušné čtení.

Peetullka
04.06.2019 4 z 5

První polovina mi nedala spát a byla to pecka za peckou - zvrat za zvratem, ale tempo se autorce nepodařilo udržet už od druhé poloviny, kdy děj začínal být předvídatelný a místy vyčpělý.
Soukromý život detektiva Toma mě moc nezajímal, ale nevadilo mi to, taková omáčka okolo hlavního příběhu.

ivana02
30.05.2019 4 z 5

Manželský psychothriller a rozhodně výborný. Manžel byl správný psychopat, od začátku měl vše perfektně promyšlené. Olivia pochopila, kam manžel směřuje a začala připravovat odvetu... Vedlejší příběhy policistů mě nikdy v knihách nezajímají, pokládám je za zbytečné a zde tomu nebylo jinak. Jsem upnutá na hlavní, silný příběh a toto považuji za omáčku. Ale vydržela jsem to :-)

Ketrin.TR
28.05.2019 4 z 5

Přestože je rodiných thrillerů teď jak hub po dešti, baví mě je číst a vždycky mám radost, když na nějaký narazím. Tahle knížka, stejně jako "Skryté okno", mě vtáhla a už nepustila. I když děj tak nějak tušíte, postupné skládání dílků je prostě super a baví vás to. Ke konci mi trošku něco přišlo lehce překombinované ale i tak za mě fajn čtení a těším se na autorčino další psaní!

Ctenar1202
27.05.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem cetla par tydnu po knize Nezvestna a prisla mi slabsi. Pribeh jako takovy urcite skvele pojaty, vyborne vykresleny, ale....druha pulka mi prisla slabsi, natahovana a konec plny takovych zvratu, ze mi to az prislo lehce pritazene za vlasy. Nebyt par veci, ktere se ke konci vyskytly, bylo by to na pet hvezd.

jeníček
25.05.2019 5 z 5

Doporučuji, příjemná oddechovka, brilantně zvládnutá psychologie postav. I když někdy předvídatelné, rozhodně ne nudné, přečteno jedním dechem za dva dny.

Anténa1991
23.05.2019 5 z 5

Spoiler
Bylo, prosím, nějak vysvětleno proč a kdo se vloupal do chaty Toma?

JIVaJaH
20.05.2019 5 z 5

Napínavá knížka, děj se odehrává jinak, než často v jiných krimi...zabil, hledáme, jak ho usvědčit. Tady nebylo nic až tak úplně jasné. Děj se zarývá pod kůži, protože se vlastně odehrává v hlavách všech postav. Jediné "ne" je za šílené spojení "s to", které se v knize objevuje až moc často!

PetaZ
17.05.2019 5 z 5

Presne takove knihy mam rada, kde neni nic jasne od zacatku do konce

Ondra_P
03.05.2019 3 z 5

Velmi slušný a napínavý začátek, který nutí číst dál a dál, bohužel někde od poloviny začne být děj předvídatelný a pak už je to trošku nuda.

Awča
17.04.2019 5 z 5

Zajímavá zápletka, příběh je pěkně vystavěný a prokombinovaný. Jasně že tu a tam bylo kombinací až příliš, ale kniha se čte dobře, byla jsem pěkně napnutá, jak to dopadne.

janca1705
18.03.2019 5 z 5

Super, koupeno na základě recenzí a moc se mi to líbilo, nešlo přestat číst. Doporučuji.

CLAIRE139
16.03.2019 5 z 5

Tak po téhle autorce jsem sáhla náhodou, nicméně nelituji a určitě si ještě něco přečtu! Napínavý děj, pořád jsem nedokázala určit, kdo je vlastně ten zlý... napínavé až do samotného konce!

Zuzvil
13.03.2019 4 z 5

Knížka, ke které bych se nejspíš nikdy nedostala, ale hodila se mi do knižní výzvy a jsem za to moc ráda. Velmi zajímavý, pro mě i originální thriller, vlastně přímo psycho. Mě se tady ty "rodinné" dramata moc líbí a když to má ještě nápad a spád, jako v tomto případě, tak jsem moc ráda. Od půlky jsem měla pocit, že vše vím a chápu, ale opak byl samozřejmě pravdou a to je taky vždy moc fajn, že vyvstávají další a další otazníky, na které člověk ale naštěstí nalezne odpovědi. Určitě doporučuji k přečtení.

pestas
03.03.2019 4 z 5

Velmi ctiva knizka, dobra zapletka, par pasazi se mi vleklo, ale jinak dobry

Vesina
22.02.2019 5 z 5

Ač jsem od začátku měla tušení o co tady jde, kniha mě bavila a četla se sama. Super. Myslím, že si od autorky přečtu další.

maličkán
18.02.2019 5 z 5

Tak tahle kniha mě nadchla. Byla o hodně lepší než Zabij mě znovu, která se mi až tak nelíbila.