Spi sladce

Spi sladce https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237074/mid_spi-sladce-RCs-237074.jpg 4 713 184

Detektiv Tom Douglas série

Když vás ovládne posedlost… Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Sleep Tight , 2014

šipek
26.11.2019 5 z 5

Velice dobrý psychothriller. Má prví kniha od této autorky a určitě ne poslední. Kniha nepostrádá napětí, vše do sebe zapadá a v závěru knihy je vše srozumitelně objasněno.

Ihivanka
24.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha, příběh napínavý, doporučuji.

koki.veru
14.11.2019 5 z 5

Tak tuhle sérii jsem si moc oblíbila :-) druhý díl opět velice čtivý,napínavý a překvapivý :-) moc se mi líbí,že ať si na začátku myslíte cokoli,tak na konci to je úplně jinak :-) super a jdu se hned vrhnout na další :-)

Lkomrska
03.11.2019 4 z 5

Kniha byla čtivá a napínavá, chvíle napětí také nechyběly. Doporučuji.

Ivet1990
29.09.2019 2 z 5

Kdybych měla hodnotit knihu podle mého vkusu, tak na mě moc nezapůsobila. Děj nebyl špatný, ale já jen nejsem na tento ty detektivek

Ossinky
12.09.2019 5 z 5

Napětí nechybělo, chvílemi zbytečně zdlouhavé, ale jinak dobře vymyšlený příběh a psychopatický manžel. Za mě ano, přečteno za pár dní.

veronika9761
08.09.2019 4 z 5

Ctiva, napinava a ani trochu hloupa nebo predvidatelna.

Pája699
04.09.2019 4 z 5

Pěkně napsaný příběh, nechybí napětí, ale bohužel na mě konec zbytečně zdlouhavý a natažený. Určitě ale stojí za přečtení a chystám se i na další knihy od této autorky.

Evka27
27.08.2019 4 z 5

Knihy Rachel Abbott se velmi dobře čtou, bohužel taky stejně jako u Robothama vycházejí v různém pořadí, takže některé souvislosti docházejí až v další přečtené knize.

Allena24
25.08.2019 3 z 5

Zajímavé téma, průměrné zpracování, s přibývajícími stránkami stále zdlouhavější.

Ala787
19.08.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od autorky. Napínavá, četla se dobře. Jen závěr mě překvapil, i když někde v podvědomí jsem to čeakala.

SimonaP
12.08.2019 3 z 5

Celkem nuda, nic se tam nedělo, zvraty teda podle mě žádné, všechno bylo předvídatelné. Nezvěstná byla lepší.

Drndi
07.08.2019 4 z 5

Asi mě nenadchla tolik, jako ostatní čtenáře. Přijde mi, že zhruba ve dvou třetinách se vše rozlouskne a v poslední třetině se řeší už jen detaily, nic co by vyrazilo dech, ale přečíst se určitě dá.

smejkalova.m
02.08.2019 5 z 5

SUper, hodně se mi líbila. Docela plná zvratů.

JanaOnd
30.07.2019 5 z 5

Skvěle napsaná detektivka! ????

Vikos
25.07.2019

Spousta nečekaných zvratů! Knížka vás přinutí neodložit ji, než dočtete poslední stránku :D

TaLu
24.07.2019 4 z 5

V posledním čase jsem s překvapením zjistila, jak dobré knihy lze objevit v Levných knihách, za pár korun. Toto je další úlovek a rozhodně nelituji. Svěží detektivka, která má téměř strhující úvod, poté se tempo výrazně zklidní. Musím říci, že mi to nevadilo. Mám ráda situace kolem vyšetřování, různé průzory do světa sympatických detektivů, i zúčastněných lidí v případu. Závěr se zdál trochu překombinovaný, také jsem něco podobného očekávala, takže žádné překvapení. Já vlastně v létě u hezké detektivky ta překvapení ani nemám ráda. Takže za mě ano, líbila se mi, a mohu doporučit.

1bublina
21.07.2019 5 z 5

První kniha od této autorky a byla jsem nadšená. Líbilo se mi, že to není typická detektivka - mrtvola a hledání vraha. Skvěle promyšlené a příběh postupně dávkováný. Určitě přečtu i další knihy od této autorky.

Petula.N
12.07.2019 3 z 5

Do půlky super, napětí jak to všechno je a není a pak nůďo...ale ke konci se to zase trošku rozjelo...

KKK
11.07.2019 5 z 5

Mám raději víc napínavé,ale dobrý, líbilo!!!