Spi sladce

Spi sladce https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237074/mid_spi-sladce-RCs-237074.jpg 4 713 184

Detektiv Tom Douglas série

Když vás ovládne posedlost… Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Sleep Tight , 2014

RADOST
13.03.2017 4 z 5

Dobré téma, průměrné zpracování, s přibývajícími stránkami stále předvídatelnější a zdlouhavější. Neoplývám nadšením, ale seznámení s popisovanou posedlostí bylo pro mne přínosné.

veronika9143
20.02.2017 5 z 5

Z knihy jsem byla opět nadšená, předtím jsem četla Zabij mě znovu a knihy jsou srovnatelné a obě skvělé. Co nejdříve se snad pustím i do dalších knih, tento styl psaní mám moc ráda. Nikdy nevím kde je pravda a co je nefalšovaná lež.

nicole9410
17.02.2017

Suprová knížka .Tohle byla první kniha,kterou jsem od této autorky četla a čtu stále.Momentálně od ní čtu ZABIJ MĚ ZNOVU.A poté budu číst další její knihu,která se jmenuje NEZVĚSTNÁ.

konicekbily
01.01.2017 4 z 5

Dobře napsaná kniha se strhujícím začátkem, trochu nudnější mezihrou a poměrně nečekaným koncem.

pppetulda22
29.12.2016 5 z 5

Kniha dobře napsaná. Doporučuji

PeM
14.11.2016 4 z 5

...ale...tak mě se to líbilo....ale pořád mi to připomínalo nějakou jinou knihu...no, neva...dočteno a spokojenost...

AndyK
07.10.2016 5 z 5

Po Nezvěstné jsem tušila, že si nenechám ujít žádnou knížku této autorky a Spi sladce mě v tom jen utvrdilo. Opět velmi napínavé a svižné čtení! Z některých pasáží mi běhal mráz po zádech a napjatě jsem hltala stránku za stránkou... Zasloužených pět hvězdiček :-)

NikaMirka
22.09.2016 5 z 5

Do-ko-na-lý! Jestli si představuji nějak týranou osobu, pak tohle je přesně to čtení. Pokud chci věřit, že člověk nemá východiska a musí snášet takové srač*y, tak tohle je ten příběh, velice dobře zpracovaný, jako by spisovatelka byla hlavní hrdinkou a věděla o čem píše. Rozhodně doporučuji.

radka73
01.09.2016 4 z 5

Napínavé.

Iwíček
12.08.2016 5 z 5

Naprosto luxusní počtení se zajímavou zápletkou. Mohu ji vřele doporučit.

Lucy84
26.07.2016 1 z 5

Nevím, jestli moje hodnocení této knihy natolik ovlivnilo to, že jsem před ní četla úžasného Nesbova Levharta, ale tohle mě vůbec nebavilo. Žádná atmosféra, žádná charakteristika postav, divný hlavní postavy vyšetrovatelů a naprosto s prominutím blbá policistka, který nic nedojde...Čekala jsem, že aspoň ve finále bude nějaké napětí a vyplave na povrch nějaké malinko šokující zjištění, ale ono nic a nic. Plochý a naprosto neuvěřitelný příběh. Když to srovnám s Levhartem, ano, ten byl taky trochu přes čáru, ale Nesbovi jsem ho sežrala i s naviákem. Toto ani náhodou. Jsem ráda, že jsem dočetla a už se ke knize nikdy nevrátím. Ani k autorce.

Lenka1234
04.07.2016 5 z 5

Za mě výborná kniha. Po dlouhé době jsem našla autorku, která píše napínavě a rozuzlení má šmrnc a spád. Četla jsem knihu jedním dechem a rozhodně si knihy od této autorky ohlídám! Doporučuji všem, co mají rádi skvělé, promyšlené psychothrillery.

Seiers
07.06.2016 2 z 5

Průměr. Od údajné jedničky Amazonu jsem čekal víc.

Toldist
05.06.2016 5 z 5

Je těžké vyjádřit pocity po přečtení téhle knihy, ale můžu ji s velkým klidem označit za nejnapínavější thriller, který jsem kdy četl. Napínavý případ od začátku až do konce, který je plný nečekaných zvratů až do konce. Přečteno za jeden den, doporučuji!

jisimi
03.06.2016 4 z 5

Zpočátku jsem se do knihy velmi snadno začetla, psychologické prvky a spousta nejasných okolností mě nutily číst dál. Ale později jakoby autorka ubrala v příběhu na naléhavosti a s tím i zesláblo tempo mého čtení. Nicméně hodnotím kladně zajímavý námět, nenudila jsem se, ale do knihovničky toto dílko nepůjde.

fis.rena
20.05.2016 4 z 5

Napínavý,čtivý příběh o posedlosti,vypočítavosti a vynalézavosti. Byla jsem spokojená a nucena číst stále dál a dál,i když má předvídavost zafungovala dobře.

Pavlnka
02.04.2016 5 z 5

Výborné a napínavé čtení. ten konec mi přišel trochu vyumělkovaný, ale to neubralo knize na čtivosti.

mirunda
24.03.2016 5 z 5

I druhá kniha od této autorky byla napínavá od začátku do konce a pro mě i s překvapivým koncem :-)

aya116
17.02.2016 5 z 5

Příběh, který vás nenechá vydechnout, nutí číst bez přestání dál a dál, abyste už konečně zjistili, jak nakonec vše dopadne. Naprosto chybí lichá místa, autorka umí udržet čtenáře v napětí až do konce.

evasamankova
30.01.2016 4 z 5

Příjemně napínavý a čtivý příběh. První polovina byla o něco napínavější a tajemnější oproti té druhé, v níž autorka kombinovala trochu víc než musela. (což mi na vlas stejně přišlo i u Nezvěstné). Ale jinak spokojenost :)