Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 590 149

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

Soptik792
04.02.2021 5 z 5

Tato kniha je napínavé od samého začátku. Čte se sama. Přišlo mi že mě v tahla do děje, což se mi opravdu líbí...

Alík74
24.01.2021 4 z 5

Zajímavé, napínavé, čtivé..

sasena
02.12.2020

Druhá kniha od této autorky a už vím, že tohle není nic pro mě. Ze začátku, stejně jako u Ohrožené, se děj rozvíjí velice slibně, ale pak mi připadají ty zápletky příliš překombinované a motivy těžko uvěřitelné. Nedočetla jsem to.

Simmminek
13.11.2020 5 z 5

Musela jsem se do této knihy nutit. Nakonec jsem šťastná, že jsem se donutila. Mé první seznámení s autorkou a určitě ne poslední. Naprosto strhující příběh, musíte pořád číst a číst, protože do konce nevíte všechno. A na konci taky ne.

Sixtinka144
29.10.2020 5 z 5

Wow, na tohle nejde říct nic jiného. Rachel Abbott je jedna z mých nejoblíbenějších thrillerových spisovatelek už nějakou dobu, a pokaždé její knížce se v tom utvrzuji ještě víc. V každé její knížce máte dvě dějové linky, které budete naprosto milovat. Navíc v téhle knize se všechno z předešlých dvou příběhů spojí, a to je ten nejlepší pocit. Někdo by mohl namítnout, že toho "spojování osudů" postav bylo moc, já jsem se v tom zase naprosto vyžívala. Navíc jsem se pak bála jít spát, protože jsem nad tím stále přemýšlela a děsilo mě, že se to v našem světě děje ( naštěstí u nás v ČR tohle není tak běžné, jako třeba v Americe a podobně). Tuhle knihu určitě doporučuji, a pokud jste od autorky nic nečetli, ted je ten správný čas to napravit.

RomanDušek
14.10.2020 5 z 5

No, tak tohle byla síla!! Nejlepší knížka, kterou jsem doposud četl! Rachel Abbottová se s každou knihou zlepšuje a musím uznat, že povýšila žánr psychothrilleru na úplně novou úroveň! Už ta předchozí kniha Spi sladce stála za to, ale tohle, tohle bylo vážně excelentní!
Ten příběh byl natolik silný, že jsem brečel. Ty pocity, které ve mne postava Natashi vyvolávala, ve mne zůstanou ještě dlouho. Holka jejího věku by neměla zažívat to, co ona.
A ten vzkaz, který nechala Olliemu v kasičce? Nebo vzkaz na letácích, určený pro Natashu, které Emma rozdávala/vyvěšovala po městě? I teď při psaní této poznámky mám slzy na krajíčku...
Rachel Abbottová se tímto stává mou nejoblíbenější autorkou! :-)

SilvieSisinka
20.09.2020 4 z 5

Velice napínavá detektivka. Zajímavá zápletka.

Pavlína2019
10.09.2020 4 z 5

Výborná napínavá kniha. Čte se jedním dechem, dobře napsaná. Člověk závěr netuší. Doporučuji!

AnnaPok
06.09.2020 5 z 5

Neni to az zas takova "oddechovka". Kniha je napinava, neslo odhadnout konec. Obcas vynechavam (pro me) zbytecny popis ci rozhovory, zde to neslo...vse melo sve misto. Neni to britska podoba Fieldingove, na knihu je tak nezapomenete.

Jiparis
28.08.2020 5 z 5

Tak tohle se četlo velmi dobře. Zbabělost, neschopnost se rozhodnout způsobí tragedii celé rodiny. Trpí dospělí a hlavně děti. Rachel píše jednoduchým , svižným jazykem a neustále udržuje správnou dávku napětí.

Lea007
05.08.2020 4 z 5

Velmi čtivá a bezkrvá detektivka. Musela jsem přečíst jedním dechem.

yvette3
04.08.2020 5 z 5

Napětím jsem chvílema nemohla ani dýchat! Je to pecka!

ZimníLidé
02.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Myslela jsem, že dům na útesu byla nejlepší kniha od Rachel, ale musím to přehodnotit :) Nezvěstná je TOP. Jeden sobec a zničí celou rodinu...

Artep071
19.07.2020 4 z 5

Velmi dobrý příběh .

Handulenka
07.07.2020 5 z 5

Luxusní knížka. Napínavá od začátku až do konce ????

Dudek25
09.06.2020 4 z 5

Autorka jako vždy nesklamala úžasná kniha

Vendas
18.05.2020 5 z 5

Super jako kazda od teto spisovatelky.

BaNaMa
07.05.2020 4 z 5

Skvělé napsaná kniha, která nenechá knihu odložit. Musím přečíst i další z této série.

vorlice28
05.05.2020

Úžasná kniha, skvělý propletený příběh. Pohltila mě hned od první stránky a nemohla jsem se od ní odtrhnout!

janina66
27.04.2020 5 z 5

Jsem nadšená! Čtivé, výborné, přečteno až moc rychle. Je to napínavý příběh manželů Emmy a Davida a jejich 8mi měsíčního syna Ollieho. Dál zde sehraje úloha záhadná Tascha. Ke konci napínavé, sice je to místy překombinované. A uvítala bych lepší konec a ne otevřený.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott