Lazar ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná… Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal. Jednou z trofejí je i lebka Summy Linnové, Joonovy manželky. O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka. V kempu nedaleko Rostocku byl zavražděn sexuální násilník. Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – stopy vedou k někomu, kdo má být již dávno mrtvý....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396545/lazar-1Yu-396545.jpg 4.21227
Série

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 7.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno (ekniha) · Host
Orig. název

Lazarus · 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (427)

Kniha Lazar

Přidat komentář
faba
dnes

Kniha, kterou jsem přečetl jedním dechem... I když násilné scény se mi už zajídaly a uvažování hlavního zločince mě moc nepasoval, ...že by byl tak dokonalý... Ale je to věc autora(ů). Byla to ovšem zase jedna z jejich lepších knih. Byl tam Joona Lina, tak proto.

Nikilakula
včera

Překombinované a hodně nereálné

lakyh
15. září

opět velmi napínavé. Jak jde o knihy s Jurkem, tak je to místy i dost strašidelné a ledově brutální. Ovšem v této knize toho Jurek zjistil a vystopoval příliš mnoho na mnoha místech a o mnoha lidech najednou aniž by to bylo blíže vysvětleno jak to dokázal, měl až trochu moc zázračné schopnosti bez většího detailu. Konečně došlo k ukončení tohoto velmi dlouhého příběhu, který v celkovém pojetí je geniální. Otevřený konec si opět spisovatel nechal, aby se na to dalo navázat případnou další knihou...

Abia
11. září

Všechny předchozí knihy jsem četla jedním dechem a během dvou dnů. S touto to tak nešlo. V určité chvíli už toho na mě bylo nějak moc, musela jsem si dávkovat přestávky. Prostě Jurek je pro mě už za nějakou čárou a setkání s ním je fuj. (Spoiler: o to trapnější je výměna Jurka za Bobra aneb každý policista musí mít svého fanatického vrahouna). Hlavně se ale celý děj dostal opravdu za hranu uvěřitelnosti. Ke konci jsem to četla jako temné, hnusné a drsné sci-fi.

Tentokrát se po dočtení nedostavil pocit - jupí, kdy bude další díl, ale spíše - uf, to jsem ráda, že to skončilo. A ani zvědavost na Sagy osud (který stejně tuším) a dalšího psychopata za patami Lumi mě nepřesvědčí.

Rezie86
09. září

Už aby tady byl další díl..četla jsem to jedním dechem..

petra5721
08. září

Je prostě skvělá! Zatím jeden z nejlepších dílů ????

adela9782
05. září

Jurkova smrt mi po tom všem přišla příliš rychlá a obyčejná. Jinak vše výborné, jako vždy. Děj další knihy je jasný a neskutečně se na ni těším!

HanaNov
02. září

SPOILER !!!

Když prominu "terminátora" Jurka, nezničitelného, neporazitelného, geniálního a ve svých letech neskutečně silného a rychlého, tak to bylo moc dobré počtení! Hlavně teda opět setkání se starými známými, to vždycky potěší..

Oproti Lovci králíků nebyly popisy masakrů tak brutální a krvelačné a celkově mi to nepřišlo tak moc přitažené za vlasy. Každopádně vynalézavost, rafinovanost, hra se čtenářem, nápaditost, spád, akce.. V tomto ohledu mě dost zklamala finální scéna Jurkovy smrti, která byla po tom všem tak strašně rychlá a obyčejná, byť jsem čekala něco opravdu extra. No nic, doufejme, že Jurek už odnikud nevykoukne, to už by bylo fakt moc!!

Další díl je vpodstatě jasný, předem známe vraha a jeho motivaci (nebo možná to nebude hned následující díl, ale jeden z příštích určitě!). Co mě zajímá, je Saga, protože nevěřím, že by ji nechali jen tak zemřít!