Ve službách zla

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269313/ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4.41892
Série

Cormoran Strike 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Plus
Orig. název

Career of Evil, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (424)

Kniha Ve službách zla

Přidat komentář
adoli
17. října

Třetí případ Cormorana Strike. Kniha nebyla špatná, rozhodně neurazí, ale ani nenadchne. Autorka má velmi čtivý styl, to ano, kapitoly lehce plynou, děj v klidu ubíhá, ale příběh byl příliš dlouhý. Velmi podobné typy podezřelých, kteří mi splývali a vlastně ani nakonec nevím, který byl který. Nakonec i vysvětlení, proč se vrah mstil detektivovi, mi v té záplavě textu jaksi uniklo. Přesto si někdy v budoucnu nejspíš nenechám uniknout další, ještě delší, díl.

bee88maja
15. října

Paní Rowlingová, tento díl se Vám mimořádně vyvedl. Netuším jestli to bylo tou morbiditou, nebo jsem Vašemu stylu psaní detektivek už přišla na chuť, ale musím konstatovat, že pro mne byla tato kniha velkým a milým překvapením. :)


mataj
06. října

Hezká, poklidnější detektivka, ale pro mě vůbec ne nudná. Líbilo se mi postupné odkrývání minulosti a charakteru hlavních podezřelých a jejich propletení s Cormoranem. Těším se na další příběh...

kilometr
10. záříodpad!

Tak 3.případ CS a Robin nepotěšil.Neskutečný balast,kterým autorka předchozí dva díly shodila.Dialogy postav na úrovni telenovely.Bylo to tak neskutečně hloupé a naivní,že to až pobavilo.Cormoran a Robin navíc v tomto díle lžou a kradou,takže o sympatiích nemůže být řeč.BÍDA A KŘEČ.0,0000%.

Matuko05
05. září

Ďalsia super kniha. Celý čas som si myslel, že je zatiaľ najlepšia, no tých posledých 20-30 strán to trochu pokazilo. Ten koniec podobne ako Cormoran, trochu pokrivkával. No aj napriek tomu dávam plný počet a teším sa na ďalšiu.

ydnac
01. září

Super kniha, skvělý detektivové, další díl sem!!

Gindolfin
27. srpna

Tak jsem to právě dočetl a jsem plný dojmů. Oproti přechozím dílům tam jsou tři novinky. První, hodně prostoru se věnuje soukromý Robin a Corma. Není to moc detektivní, ale mně to nevadilo. Být to v první knize, asi bych to nesnesl, ale nyní už mám k oběma hrdinům vztah. Druhá novinka mi, ale hodně vadila. Kapitoly, které vypráví vrah. Jsou nechutné. A třetí novinka, hodně stoupla brutalita a morbidnost zločinů. Přibylo bezdůvodné násilí. Všichni podezřelí jsou odporná prasata. K této sérii jsem našel cestu, protože tzv. severskou detektivku nesnáším. Je plná absurdního násilí. A nyní už i zde…

L.Helena
09. srpna

Audiokniha
Asi zatím nejlepší díl série, nebo jsem si prostě jen zvykla na rozvleklý způsob, kterým je čtenáři (v mém případě posluchači) příběh předkládán.

1 ...

Doporučujeme

Přítelkyně smrti
Přítelkyně smrti
Byla jsem tu
Byla jsem tu
Hra na vraždu
Hra na vraždu
Vždyť je to hračka
Vždyť je to hračka