Ve službách zla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/269313/ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4.31638
Série

Cormoran Strike 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Plus
Orig. název

Career of Evil · 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (381)

Kniha Ve službách zla

Přidat komentář
mynonka
29. srpna

Pro mě zatím nejlepší kniha o Cormoranovi. Nevyškrtala bych ani stránku. Rowlingová má dar vyprávět i nepodstatné věci svým vypravěčským talentem, že mě absolutně nezdržovaly a nerušily. Občasné kňourání Robin mi sice lezlo na nervy, ale patří to k charakteru postavy. Za mě podařené a těším se na další díl.

david5746
29. srpna

Pro třetí díl série platí prakticky to samé, co pro díl předchozí. Není to špatné, nečte se to vyloženě zle, ale po dočtení se člověk zamyslí, kolik se toho na těch pěti stech stranách vlastně stalo a zjišťuje, že to vlastně nebylo až tak slavné. Autorka má "dar" do děje vkládat hodně často nepodstatných flashbacků a dalších dějových linek a semtam jsem se pak ztrácel ve jménech a postavách, kdo s kým jak souvisí.
Za mě solidní nadprůměr, ale žádná pecka.

Nikčos
13. srpna

Opět skvělé, tyto detektivky mě prostě baví a čtu na jeden zátah.

jjitka
28. července

Super díl :-)

sarka9190
19. července

Solidní průměr, ze série u mne vede Kukačka, kde bylo vše více niternejsi a temnější. Více se mi dostala pod kůži. Přesto slušně napsané a přečtu si někdy znova. SPOILER :když mi na začátku knihy oznámí info ve stylu,, bude to jeden z těchto ničemu,, tak už za A, z části tušíte a za B, už máte uvedeno, že jsou zlí a pak už se nudíte a doufate, že to bude přeci jen někdo jiný. Já už v knížkách oceňuji hlavně to, že dokáží překvapit.

tereza1198
13. července

Třetí díl série se mi líbil nejméně. Příliš dlouhé a roztahané. Podezřelí jsou si fyzicky podobní, všichni perverzáci a já v nich měla bordel. Robin polovinu knihy běduje, že ji Strike nebere dost vážně nebo řeší rodinné vztahy. Některé situace do kterých se hrdinové dostali působí dost vynuceně. A ten konec to rozsekal. To mělo být co? Tam jsem si poprvé řekla, že Matthew je chudák. Většinou hraje roli prudiče a kňourala.

adelinka
18. června

Tak konečne som sa dala aj do tretej časti. Cormorana som si veľmi obľúbila, čítanie super, nesklamalo, len som koniec čakala trochu inak......Tým myslím vzťah Cormorana a Robin....

marhasx
15. června

Zbytečně roztahaný příběh, zkrátil bych to na polovinu.