Ve službách zla

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269313/big_ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4.42081

Cormoran Strike 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Plus

Career of Evil, 2015

Kniha Ve službách zla

lištička123
19. listopadu

Vůbec mi nevadila obsáhlost, knížka se mi líbila stejně jako předchozí díly.

kristie

Po skvělé Kukačce následoval Hedvábník, který byl také skvělý, ale měla jsem v jeho případě pár menších "ale". Ve službách zla opět hodilo laťku o kousek výš a opravdu se těším na Smrtící bílou. Díky zajímavému prostředí a tématům, kterým se tento díl věnuje a také díky dobře udržované rovnováze mezi vyšetřováním a osobním životem Robin a Strika, se tento díl zatím stává mým nejoblíbenějším. Tato série je rozhodně můj šálek kávy. První díl mě nadchl a po 2. dílu se zařadila mezi mé oblíbené krimi série. Jsem zvědavá jak se J. K. podaří další knihy v sérii a v budoucnu také na to, zda ji zvládne úspěšně zakončit. Takže ano, rozhodně doporučuji.

anája

Zezacatku se kniha četla dobre , pak mi to všechno přišlo moc zdlouhavé a přestalo mě bavit. Preskakala jsem narychlo. Pro mne obyčejná moc dlouhá detektivka.

tinka1974

Řekla bych, že díl od dílu lepší. Tento díl načetl pan Rímský, a byl to skvělý poslech. Mělo to spád, do posledka jsem netušila kdo je vrahem. Autorka to měla propracované. S každým případem se dostáváme i do minulosti, myšleno tím dřívějších životů Cormorana a Robin. Tento díl byl na tom přímo postavený. A stále jsem čekala nějaký posun ve vztahu těch dvou. Snad příště. Dle zvyku si teď pustím zfilmovanou verzi a už se těším na další díl a na to co Robin hodlá udělat s Matthem

Sahir

nelíbila , odložil jsem

evvva

Pořád čekám na tu nezbytnou dávku romantiky a zas akorát kriminálka....ale nevadí, já si počkám, v nejhorším sáhnu do červené knihovny...nicméně,kdo by chtěl vědět,jestli tenhle díl ano,či ne...pak rozhodně ano! Jděte do toho, nelekněte se množství stránek,uteče to jako nic .

Iva B.

Možná trochu zdlouhavé, ale přesto výborné čtení, které mě moc bavilo. Líbí se mi jak je každá postava dobře vymyšlená. Fandím Cormoranovi a Robin, nechápu jak může být s tím svým snoubencem, takový hňup :).

Nudlesmakem

Nejprve se mi zdálo, že to bude proti druhému dílu zábava. Pravda, je to taková holčičí vztahová věc, člověk trochu doufá, že Robin a Strike se dají dohromady celou knihu, takže detektivka je na pozadí. Ale spousta zbytečného opakování věcí, co se již udály. Spousta natahování příběhu. Trochu nuda. Podle mě se to dalo napsat bez těchto vycpávek na mnohem méně stránkách.
Ale konec se mi líbil, takže vytrvám a půjdu i do další knihy.